Rezultate te kerkimit per termin: +Gjethet

Total: 661
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.076Z

Gjethet e frutit qe ju ndihmojne te kuroni diabetin ja si duhet te veproni VIDEO

Transmetuar me 26082016 - 1909 Nese e injoroni apo nuk e trajtoni diabeti mund te shkaktoje verberi mosfunksionim te veshkavesemundje ne zemer dhe shume semundje te tjerabr br Por cfare mund te bejme per te kuruar diabetinbr br E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.651Z

Gjethet zune te zverdhen

TIRANE - Periudhen menjehere pas ekuinoksit te vjeshtes qe neper kalendare fi ksohet me 23 Shtatorin e cdo viti zakonisht njerezit jane mesuar ta shprehin me fjalet Gjethet zune te zverdhen. Kuptimi me konkret i kesaj thenieje eshte pasqyruar me se shumti jo vetem ne bisedat e perditshme te stines p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.961Z

Presidenti i Bolivisë: Të depenalizohen gjethet e coca-s

BOLIVI - Presidenti i Bolivisë, Evo Morales e cili ka marrë pjesë në takimin e komisionit mbi drogën të OKB në Vjenë, ka deklaruar se përdorimi i gjetheve të coca-s nuk bën dëm dhe se duhet depenalizuar.“Gjethet e coca-s nuk bëjn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.659Z

Bashke me gjethet bie dhe deshira per seks

p classMsoNormalKoha e deshires se larte seksuale duket se po perfundon bashke me ditet dhe netet e zjarrta te veres se nxehtep p classMsoNormalPo afron vjeshta dhe duhet ta dini se pergjate saj bashke me gjethet bie dhe deshira per te kryer marredhenie intime me partnerin tuajp p classMsoNormalNe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.366Z

“Gjethet që bien” ftojnë fëmijët në Cirkun e Metropolit

“Gjethe që bien” quhet premiera, me të cilin Cirku i Metropolit ka çelur sezonin e ri artistik pas pushimeve verore. Deri më 22 nëntor, çdo të shtunë dhe të diel, në orën 11:00, fëmijët e kryeqytetit kanë mundësinë të shijojnë ketë shfaqje cirku. Premiera “Gjethet që bien

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.179Z

Bolivia fiton betejen per gjethet e kokes

Bolivia ka arritur fitore në fushatën e saj për të çkriminalizuar përdorimin e gjetheve të kokës. Vendi është pranuar sërish në Konventën e OKB-së për Lëndët Narkotike, që e ka konsideruar si ligjor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.431Z

Polonia përjeton temperaturapranverore, çelin gjethet e pemëve

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/Muajt e ardhshëm temperaturat mund të zbresin -20 gradë POLONI - Ndërkohë që Shtetet e Bashkuara të Amerikës, po përjetojnë një ngricë të madhe dhe temp

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama