Rezultate te kerkimit per termin: +Gjini

Total: 4769
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.409Z

Gjini: Flasim në shtator

Kosova është në krizë të përgjithshme dhe të gjithë duhet të bëjmë diçka për ta ndryshuar këtë gjendje. AAK nuk i ik përgjegjësisë së saj, qoftë edhe kur bëhet fjalë për mundësinë e një koalicioni me PDK’në. Për këtë çështje flasim në shtator, kur të lirohet Ra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.625Z

Ksamil, rishfaqet i shumëkërkuari Taulant Gjini

Gjini, i shpallur në kërkim për tentativë vrasje dhe për goditje me armë ndaj policisë se Sarandës, sot në orët e para ka plagosur më armë shtetasin K.T, 25 vjec, banues në Ksamil, roje hoteli. Gjini, person me rrezikshmeri të lartë, i ka shpëtuar shumë operacioneve. I plagosuri ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.806Z

Rikthimi i baritonit Ylber Gjini

brbrNje jete me klasiket ka rikthyer ne skene baritonin e njohur Ylber Gjini Se bashku me sopranen Shpresa Beka artisti ka dhuruar emocionet qe percjell muzika klasike e Moxartit dhe e Verdit kjo shfaqje ne hollin e koncerteve ne Teatrin e Operas dhe Baletit ishte nje nderthurje e bukur mes klasike

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.300Z

Ed Gjini: “Asnjë nënvleftësim kundër Elbasanit”

"Tirana i ka kushtuar seriozitetin më të lartë ndeshjes në Kupë me Elbasanin, edhe pse ka fituar takimin e parë 3-0". Kjo është deklarata e sekretarit të ri të KF Tirana, Edi Gjini në linjë telefonike për "Albania-sport". "Ndeshja është e rëndësishme dhe për fat të mirë ne kemi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.596Z

Elton Gjini, mohon perfshirjen ne grabitje

Edhe pse eshte marre per disa ore ne pyetje, i dyshuari 38-vjecar, Elton (Gjergji) Gjini, nuk e ka pranuar akuzen e grabitjes se 5 milione lekeve te Postes se Lezhes, qe ishin destinuar per pensionistet. Gjini ka mohuar deri ne fund te procesit, se ka qene autor apo bashkautor, madje ka hedhur posht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.629Z

Gjini premton fakte për takimet sekrete Prishtinë-Beograd

Nënkryetari i AAK-së, Ardian Gjini tha për Radio Kosovën se partia e tij i ka të gjitha faktet për këto takime.Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ardian Gjini as sot nuk ishte i gatshëm të jap detaje, për siç thotë ai, takimet sekrete që Prishtina dhe Beogradi zyrtar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.217Z

Policia, Gjini hetim ne gjendje te lire

Policia e Librazhdit mohoi se nuk ka marre ne mbrojtje 23-vjecaren Majlinda Gjini, e cila eshte bere objekt i dhunes fizike nga i shoqi. Ngjarja ka ndodhur pasditen e 21 korrikut, kur ne oren 19:00, ne Spitalin e qytetit te Librazhdit eshte paraqitur e rrahur 23-vjecarja Majlinda Gjini. Sherbimet e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama