Rezultate te kerkimit per termin: +Gjithka

Total: 694
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.373Z

Topi: Gjithka pr antarsimin n NATO

Presidenti Bamir Topi deklaroi mbrm se institucionet shqiptare duhet t bjn gjithka q vendi t mos humbas mundsin pr t marr nj ftes pr antarsim n NATO. Komentet e tij kreu i shtetit shqiptar i bri gjat nj pritjeje q organizoi me prfaqsuesit e trupit diplomatik t akredituar n Tiran. Kreu i shteti s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.396Z

Shnajder: Do qëndroj përjetë tek Interi

Seria A Deklarat dashurie e Uesli Shnajerit pr Interin e tij. Dhe t mendosh se ylli holandez kishtegjithka pr t’u transferuar n Milano, pas zhvlersimit nga Reali. Uesli Shnajder tashm duhet t bj llogarit me t kaluarn, por sht i bindur pr t ardhmen. “Do t m plqente t qndroja tek Interi p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.588Z

Gruevski dhe Cërvenkovski: 2009, gjendje e rëndë ekonomike

Gruevski dhe Cërvenkovski: 2009, gjendje e rëndë ekonomike 1 2 3 4 5 (1 votë) e mërkurë , 30 dhjetor 2009

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.195Z

Kosovarja n Amerik

Sulmuesja kosovare, Kosovare Asllani ka vendosur t transferohet n Shtetet e Bashkuara t Ameriks, respektivisht n klubin e Chicagos. Ajo thot se ka fituar gjithka n Suedi me ekipin e Linkoping, kshtu q koha sht pr nj sfid t re. Meq kam fituar gjithka n Suedi, tashm jam e gatshme pr sfidat e reja, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.420Z

Berisha e Rama ulen tek Topi

Hapet sot raundi i pare i tryezes se thirrur nga Presidenti i Republikes, Bamir Topi, mes Kryeministrit Berisha dhe liderit te opozites. Ne oren 11:00, ne sallen e “krizave” te Presidentit nis akti i pare i “drames” shqiptare, qe ka zene fill qe pas zgjedhjeve te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.374Z

Vizat, Aliu: Regjimi i ri pr faj t qeveris shqiptare

Zvendskryeministri i Qeveris s Maqedonis, Imer Aliu deklaroi pr agjencin INA se faji pr shtjen e vizave i takon Qeveris shqiptare. Jam i detyruar t bj nj prononcim publik lidhur me shtjen e vizave pr shkak se shohim munges impenjimi nga ana e Qeveris shqiptare. Me gjith angazhimin tim si zvendskryem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.436Z

Mançini: Baloteli më i mirë se Torres

Manester Siti Nga Britani vijn akoma elozhe pr t riun, Mario Baloteli, dhe kt her ai q i thot sht Roberto Manini, trajneri q e zbuloi dhe tani e mori te Manester Siti: “Mendoj se Baloteli mund t jet n lartsin e Torresit dhe ndoshta edhe m i mir se ai. Kjo, sepse Torres mund t luaj vetm si sul

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama