Rezultate te kerkimit per termin: +Gjitha

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.620Z

Gjermeni: Dëmshpërblim të gjitha familjeve

 Deputetja e PS-së, Eglantina Gjermeni, tha dje në një konferencë për shtyp, se “qeveria duhet të dëmshpërblejë të gjitha familjet e prekura nga përmbytjet, me para në dorë, si dhe të kompensojë qindarkë për qindarkë të gjitha dëmet e shkaktuara nga këto përmbytje&rd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.496Z

Të gjitha në një video muzikore

Duket se ajo e ka vendosur që nuk do të jetë pjesë e skenës sw muzikës vetëm me vokalin e saj, sepse ka kuptuar se performancat perverse sjellin jo pak përfitime, ndaj edhe në videon e re, këngëtarja Miley Cyrus ka vendosur të shfaqet pikërisht në këtë formë, por të re për të. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.314Z

Emily Ratajkowski i tregon të gjitha

Këto ditë të para të vitit Emily Ratajkowski ikona seksi ka  vendosur të mos i mbajë për vete hiret. Këtë rradhë modelja sex-bomb është zhveshur për fotografin Terry Richardson dhe prej tij vijnë këto imazhe. Përtej një fiziku të mahnitshëm, përtej një trupi për tu pasur zi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.609Z

Dekoratat, të gjitha prej teneqeje

Medaljet që jep Presidenti i Republikës nuk janë medalje ari. Të gjitha janë teneqe. Gazetarët e "Fiks Fare" shkuan në disa dyqane, ku shitet dhe vlerësohet përqindja e arit, për të parë vlerën e një dekorate që mban titulli "Mjeshtër i Madh". Në të gjitha dyqanet e "floririt" mor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.616Z

FOTOT/ Vildanja i tregon të gjitha

Vildane Zeneli ka treguar përse konsiderohet një ndër modelet më seksi shqiptare. Ajo ka postuar disa foto vërtet të nxehta, ndërsa shfaqet topless.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.289Z

Të gjitha rrugët janë të hapura

Nga Express më 13 dhjetor 2010 në ora 17:38 Me gjithë reshjet e borës, e cila ka përfshirë territorin e Kosovës gjatë ditës së hënë, të gjitha rrugët e Kosovës janë të kalueshme, duke përfshirë edhe pikat kufitare. Zyrtari për informim i Policisë së Kosovës, Brahim Sadriu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.851Z

Të gjitha universitetet korrigjim elektronik

26/05/2005  Konkurset, testet s’do të korrigjohen më nga komisionet, por nga kompjuteri Në të gjitha universitetet e vendit do të bëhet korrigjimi elektronik i testeve. Këtë vit, kjo do të jetë një nga pikat e rregullores për konkurset. Këtë e deklaroi dje në konferencë p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama