Rezultate te kerkimit per termin: +Gjithashtu +Kryesia

Total: 1350
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.778Z

Mblidhet kryesia e PS

Kryesia e Partisë Socialiste të Shqipërisë u mblodh sot 21 Shkurt 2012 për të diskutuar rreth disa çështjeve të rëndësishme që lidhen kryesisht me ecurinë e reformës zgjedhore, reformës parlamentare, problematikën e zg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.348Z

Tiranë, mblidhet kryesia e Partisë Socialiste

Partia Socialiste ka mbledhur sot kryesinë e saj ku priten të diskutohen një sërë çështjesh të rëndësishme.   Mbledhja e kryesisë së PS-së zhvillohet në ditën e fundit të përfundimit të afatit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.163Z

Kryesia e PS: Protesta pas Samitit të Bukureshtit

  Socialistët do vijojnë të kërkojnë me ngulm dorëheqjen e kryeministrit Sali Berisha   TIRANË- Marshimi opozitar I para disa ditëve për largimin e kryeministrit Sali Berisha nuk do të mbetet një lëvizje politike e veçuar. "Marshimi i heshtjes" siç u cilë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.985Z

Kryesia e PS sot vendimi per kandidatet

Tirane 28 mars 8211 Kryesia e Partise Socialiste pritet te mblidhet mesditen e stotme per te perzgjedhur kandidatet per bashki dhe komuna ne gjithe vendin. Ne mbledhjen e djeshme te forumit me te larte te PS-se eshte arritur qe te caktohen vetem tete nga kandidatet per zgjedhjet vendore. Ne deklarat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.109Z

Krerët lokalë, shmanget Kryesia

Gjatë votimeve për delegatët e Kongresit të PS Partia Socialiste do të zgjedhë deri në fund të tetorit kryetarët e PS në çdo komunë dhe bashki. Do të jenë 384 kryetarë të rinj që do të drejtojnë degët e Partisë Socialiste në krye të asambleve lokale socialiste. Por ndryshe nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.529Z

Kryesia e PR: Duka u propozua nga Basha

Kryesia e PR-së vendosi që Asambleja Kombëtare brenda 10 ditëve të vendosë, bazuar mbi propozimin e kryesisë për kandidatët për kryetarë bashkie dhe këshilltarë të Partisë Republikane që do të garojnë në 61 bashki. Kryetari i PR-së, Fatmir Mediu deklaroi dy ditë më parë se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.474Z

Kryesia e PS, "Dialogu me Shqipërinë" edhe në 2008

Për herë të parë, Kryesia e Partisë Socialiste zhvillohet në një fshat TIRANË- Partia Socialiste përcakton programin e veprimit të saj politik për gjashtëmujorin e parë të vitit 2008. Kryesia rozë, në një mbledhje të zhvilluar për herë të parë në një fshat (Golem të Lu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama