Rezultate te kerkimit per termin: +Gjithashtu

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.945Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.230Z

Besëlidhja , detyrën - Skënderbeu “gjithashtu”

Besëlidhja me fitoren e tretë sezonale po në aq ndeshje me Skënderbeun (0-2), i dha grushtin e fundit skuadrës korcare, tashmë pa asnjë shpresë mbijetese në Kategorinë Superiore. Fakt që edhe trajneri Renato Rrapo e pranoi. "Tani Skënderbeu luan vetëm për të bërë detyrën", - tha tr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.550Z

PD mbështet zyrtarisht një vrasës, dhe sulmon kandidatin rival (që është demokrat gjithashtu)

Partia Demokratike mbështet një vrasës, në garën që ai të zgjidhet kryetar i PD-së në një nga njësitë në Tiranë. Bëhet fjalë për Arben Sefgjinin, përgjegjësin për zhdukjen dhe vrasjen e biznesmenit Remzi Hoxha. Jo vetëm kaq, por PD me anë të deputetes Albina Deda, ka sulmua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.165Z

Nismë franceze solidariteti, “Unë jam gjithashtu një grek”

NANTE - Mediat franceze, të cilave iu janë referuar ato greke, shkruajnë se ka disa muaj që në websiten http://jesuisgrec.blogspot.com, qytetarë nga e gjithë Evropa aplikojnë për nënshtetësi greke, ndërkohë që denoncojnë "dik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.443Z

Rama: Krimi po bën kërdinë, qeveria gjithashtu

Faqja e kreut të PS-së në Twitter Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka reaguar në rrjetin social Twitter lidhur me ngjarjet e fundit kriminale. Lideri i opozitës duke iu referuar ngjarjeve të djeshme ka shkruar se krimi ka marrë përmasa të mëdha në vend ndërsa qeveria nuk po përpi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.444Z

Rama: Krimi po bën kërdinë, edhe qeveria gjithashtu

Faqja e kreut të PS-së në Twitter Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka reaguar në rrjetin social Twitter lidhur me ngjarjet e fundit kriminale. Lideri i opozitës duke iu referuar ngjarjeve të djeshme ka shkruar se krimi ka marrë përmasa të mëdha në vend ndërsa qeveria nuk po përpi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama