Rezultate te kerkimit per termin: +Gjithcka

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.488Z

Gjithcka per statusin

E shtune 13 Tetor 2012 1755 KRYEMINISTRI SALI BERISHA Shefi i mazhorances u shpreh se do te behen te gjitha perpjekjet per te arritur nje kompromis me opoziten per votimin e 3 reformave qe kushtezojne dhenien e plote te statusit kandidat te Shqiperise ne muajin dhjetor. Gjate vizites ne qytet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.644Z

Gjithcka e mundshme

Selektori i ri i Portugalise Paulo Bento ka refuzuar te perjashtoje gjasat per kualifikim ne Euro 20012 duke insistuar se gjithcka eshte e mundshme. 41 vjecari ishte prezantuar si pasardhes i Carlos Quirozit gjate nje konference per shtyp te merkuren pas finalizimit te kontrates dyvjecare me Federat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.552Z

Jeniffer Lawrence gjithcka ia dedikoj familjes

0 Fale Oscar Jeniffer Lawrence eshte sot nje nga femrat me te suksesshme ne Hollywood Edhe pse e ka meri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.324Z

Cavez ne spital Gjithcka shkon mire

Presidenti venezuelian, Hugo Cavez vazhdon betejën e tij kundër kancerit. Ai është shtruar në një spital në Karakas ku po i nënshtrohet kimio-terapisë. Cavez ndodhet në Spi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.772Z

Vret vellane kamera regjistron gjithcka

Turqi 26 shtator NOA - Me nje te shtene ne koke ka vrare te vellane. Gjithcka ne kete vrasje eshte kapur nga nje kamere sigurie. Ngjarja ka ndodhur ne Turqi ku vrasesi i armatosur me nje pistolete ka ekzekutuar te vellane 33 vjec perpara nje dyqani i cili ne menyre te rastesishme kishte vendosur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.950Z

KQZ Gjithcka gati

Nga Express me 10 dhjetor 2010 ne ora 2348 KQZ146ja i ka kryer te gjitha pergatitjet per mbarevajtjen e zgjedhjeve. Gjithcka eshte gati edhe ne veri te vendit. Nderkaq 147Demokracia ne Veprim148 vleresoi se fushata elektorale ishte e qete korrekte dhe demokratike. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.057Z

Kampioni Klitcko, synon gjithcka

Te shtunen, ne mbremje, Hasim Rahman nuk mundi dot te perballoje ritmin e nje kampioni te madh dhe perballe Vladimir Klitcos ai u dorezua jo me larg se raundi i shtate. Tani Klitcko deshiron te shtoje titullin ËBA , qe e mban Valuev, per t'i pasur te gjithe titujt, pas atyre te IBF, IBO dhe EBO. "M

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama