Rezultate te kerkimit per termin: +Gjithkush

Total: 4075
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.286Z

Këmbëngulja, çelësi për tju respektuar gjithkush

Psikologji – Shprehja e pikëpamjeve dhe e komunikimit të emocioneve pa sulmuar dhe pa u sulmuar nuk është një utopi. Personat e suksesshëm zakonisht kanë disa karakteristika të veçanta që i bëjnë ata të komunikojnë në mënyrë efikase. Mësoni metodën Personat e suksessh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.255Z

15 hile psikologjike të cilat duhet ti dijë gjithkush

Sekrete   Hilet apo marifetet psikologjike do ta bëjnë jetën tuaj më të lehtë dhe do t’ju ndihmojnë të përballeni me situata stresuese. Kështu, nëse dikush është i mërzitur me ju dhe ju rrini i qetë, ata mund të nevrikosen, por më vonë, atyre do t’u vijë keq për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.683Z

VIDEO/ Fuga: Gjithkush mund të japë sugjerime mbi fushatën për imazhin e Shqipërisë

Drejtori i Komunikimit në kryeministri, Endri Fuga, ftoi të gjithë qytetarët që të bëhen pjesë e fushatës për imazhin e Shqipërisë, duke thënë mendime dhe ide në një faqe të posaccme në internet. Javën e kaluar përfundoi konkursi ndërkombëtar për imazhin e ri të Shqipëris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.236Z

Berisha për grevën: Gjithkush ka të drejtë të ngrejë kamping

Gjithkush ka të drejtë të ngrejë kamping qoftë edhe para zyrës sime. Kështu është shprehur kryeministri Sali Berisha për grevën e urisë së socialistëve që sot është në ditën e 19-të saj. Duke folur në ceremoninë e inagurimit të Kalatës Lindore të portit të Durrësit kryemin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.796Z

Basha për akuzat e Patozit: Në PD gjithkush i lirë të flasë

Kryetari i PD: Rama është anti-shtet, do që të zhdukë INSTAT-in Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i është përgjigjur në mënyrë diplomatike akuzave të Astrit Patozit për zgjedhjet në selinë blu. “Në Partinë Demokratike, çdokush thotë atë që mendon apo atë që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.584Z

Ndërhyrjet ruse, Kodheli: Gjithkush do të marrë përgjigjen e merituar!

Ministrja e Mbrojtjes,Mimi Kodheli, ka pritur sot në një takim homologun malazez Predrag Boshkoviç, i cili ndodhet për një vizitë në Tiranë. Gjatë konferencës, Kodheli tha se dënonte çdo ndërhyrje të huaj në punët e brendshme të shteteve të Ballkanit. Kodheli: E ardhmja e përbashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.177Z

Vjedhja në BSH, Meksi e Golemi në prokurori. Fusha: Do pyetet gjithkush që ka dijeni

TIRANË- Teksa ka nisur të merret në pyetje zinxhiri komandues i Bankës së Shqipërisë, përkatësisht Këshilli Mbikëqyrës, Prokuroria e Tiranës flet për herë të parë në lidhje me skandalin e vjedhjes së 713 milionë lekëve nga Thesari i Shtetit. Drejtori i Prokurorisë së Tiranës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama