Rezultate te kerkimit per termin: +Gjithmon

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.396Z

Elvana gjithmonë ndryshe (Foto)

Këngëtarja Elvana Gjata është ndër këngëtaret më të mira të momentit. Ajo kurrë nuk vjen e njejtë tek publiku, gjithmonë e shohim me ndryshime si në muzikë ashtu edhe në fizikun e saj. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.091Z

TI DHE UN GJITHMON BASHK

Letër drejtuar nëna Xhanos në parajsë E dashur nëna Xhano,Sot, duke menduar për ty në trevjetorin e ndarjes sonë dhe pamundësinë të të takoj e çmallem, vendosa të të dërgoj këtë letër në parajsë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.027Z

Sofia Vergara, gjithmonë super seksi

Edhe pse tashmë është 42 vjeç, Sofia Vergara vazhdon të mbetet një ndër femrat më seksi në botë. Aktorja e njohur është duke pushuar në Miami me të dashurin e saj të ri, Joe Manganiello. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",fo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.684Z

Grabovci: Drejtësia gjithmonë triumfon

Adem Grabovci, njëri ndër të parët në radhët dhe organizimin e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, thotë se UÇK-ja bëri luftë të drejtë. Lidhur me raportin e publikuar sot në Bruksel nga kryprokuori i Task Forcë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.393Z

Rihanna është gjithmonë seksi (Foto)

Ajo është gjithmonë seksi. Këtë gjë Rihanna e ka treguar edhe në një party në Nju Jork. Si zakonisht, këngëtarja e njohur ishte në qendër të vëmendjes së paparacëve. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "4

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:30.285Z

Kur ka dhunë, Pepe gjithmonë aty

Mbrojtësi i Real Madridit, Pepe vazhdon të jetë i injoruar nga Jose Mourinho. Mbrojtësi portugez nuk luajti për asnjë minutë në ndeshjen me Athletico Madridin duke qëndruar në bankën rezervë. Por ku ka dhunë e polemika, Pepe gjithmon&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.919Z

Gisele Bundchen gjithmonë e artë

Supermodelja Gisele Bundchen ka bërë disa fotografi vërtetë të bukura për reklamën e firmës së stolive, Viviara. Plakja në supermodelen më të paguar në botë duke se nuk ka asnjë efekt, madje ajo bëhet edhe më e bku

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama