Rezultate te kerkimit per termin: +Gjithnj

Total: 9621
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.852Z

IFFHS: Barcelona gjithnjë në krye

TIRANE- Barcelona vazhdon të jetë gjithnjë në krye të klasifikimit të skuadrave me te mira ne bote, sipas IFFHS, Instituti Botëror i Historisë së Statistikave të futbollit. Pas ekipit të Barçës (356 pike), vijnë kilienët e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.778Z

Duro optimist: Në shtator jemi gjithnjë në formë

TIRANË- Franca është një ekip me shumë peshë në futbollin europian apo botëror, por për Klodian Duron, ajo nuk është shumë ndryshe nga skuadrat e tjera të mëdha që kanë shkelur në “Qemal Stafa”. Mesfusho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.026Z

Aubameyang – Chelsea, gjithnjë e më afër

Pierre-Emerick Aubameyang gjithnjë e më afër Chelseas. Pas raportimeve të disa mediave për transferimin e mundshëm të sulmuesit të Borussia Dortmundit në drejtim të Londrës, tani është edhe përditshmja gjermane, Bild, që i ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.950Z

Romanet erotike gjithnjë e më popullorë

Shitja e romaneve erotike benda një kohe të shkurtër në Britani të Madhe është shtuar 30 % falë tabletave dixhital, shkruan tabloidi londinez "Sun".Gazeta shkruan se shkarkimi i “rrëfejzave prekëse” është gjithnjë e më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.170Z

Trendi i rrezikshëm seksual gjithnjë më i pranishëm te të rinjtë

Të rinjtë gjithnjë e më herët bëjnë marrëdhënie seksuale dhe duket se këto marrëdhënie i shikojnë shumë më ndryshe se sa më herët. Gjeneratat janë bërë gjithnjë e më të lira lidhur me s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.217Z

Adriano kërkonfalje: Gjithnjë ibëj keq vetes

ITALI- Adriano duket gjithnjë e më pranë një divorci përfundimtar me Romën, pasi klubi vendosi të ndërmarrë sanksione për shkak të mungesës së brazilianit në vizitat mjekësore në Trigoria ditën e diel. “Dë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.057Z

Khloe Kardashian gjithnjë në qendër të vëmendjes (Foto)

Khloe Kardashian kohët e fundit ka qenë më popullore, dhe lufta me Kim për fronin e klanit është gjithnjë duke intensifikuar. Starleta tërheqëse është divorcuar nga burri i saj Lamar Odom në vitin 2013, dhe pastaj filloi lidhjen me reperin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama