Rezultate te kerkimit per termin: +Gjovalin +Loka

Total: 58
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.285Z

Ndeshja me Serbinë, Loka: 1500 forca policore për sigurinë

Drejtori i Rendit Publik në Policinë e Shtetit, Gjovalin Loka, ka bërë publike disa nga masat për garantimin e sigurisë gjatë ndeshjes Shqipëri-Serbi. Në një komunikim me mediat, Loka ka bërë të ditur se, për ndeshjen e 8 tetorit do të angazhohen 1500 forca policore. Loka ka sqarua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.538Z

Grabitja e bankave, Loka: Kujdes me policinë private

Pas dy grabitjeve spektakolare të parave të dy bankave të nivelit të dytë, polica beson se fshihen punonjës të kompanive të sigurisë. Drejtori i Rendit dhe Sigurisë Publike në Policinë e Shtetit, Gjovalin Loka gjatë një tryeze me përfaqësues të kompanive private të sigurisë fizik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.987Z

Loka në Ora News: Grabitja në Rinas u krye nga gjashtë persona

Grabitja e thasëve me vlera monetare në Rinas të cilat i përkisnin një banke të nivelit të dytë në Shqipëri është kryer nga gjashtë persona. Ky fakt u bë me dije nga Drejtori i Rendit në Policinë e Shtetit, Gjovalin Loka. I ftuar në Ora News, Loka tha se policia ko studion të gjith

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.760Z

Festat, Loka: 1 mijë policë më shumë dhe rreth 50 sportele në kufi

Drejtori i Rendit në Policinë e Shtetit Gjovalin Loka tha se punonjësit e policisë do të shtohen në territor gjatë festave të fundvitit. I ftuar në studion e lajmeve të orës 20:00 në Ora News, Loka sqaroi se janë rreth 1 mijë policë më shumë, ndërsa tha se në kufi janë shtuar rre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.148Z

Loka: Kompanitë private të sigurisë 1 muaj afat për blinda moderne

Drejtori i Rendit në Policinë e Shtetit, Gjovalin Loka thotë në emisionin Ekopolitikë në Rtv Ora News, se kompanive private të sigurisë u është lënë një afat prej një muaji për tu pajisur me mjete të blinduara. Loka: Me informacionet që kam, të gjithë shoqërive private të siguri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.118Z

Rrokadë në Policinë e Shtetit, një femër emërohet zv.drejtore

Pas paralajmërimit të Drejtorit të ri Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, ka ardhur dhe lëvizja e parë në kupolën e policisë. Gjovalin Loka mbante portin e drejtorit të Shkodrës, është emëruar drejtor për rendin në Policinë e Tiranës. Emërimi në këtë detyrë është bërë ditën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.367Z

Alarmi që su dëgjua, mbi dyshimet për bashkëpunim të policive private

Pas dy rasteve të para të grabitjeve të parave të bankave, policia dyshon se punonjësit e shoqërive private të ruajtjes fizike bashkëpunojnë me autorët. Alarmin e dha 6 muaj më parë vet drejtori i Rendit Publik në Policinë e Shtetit, Gjovalin Loka, gjatë një tryeze mbi sfidat e sekto

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama