Rezultate te kerkimit per termin: +Gjykates +Administrative

Total: 930
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.250Z

Berisha i rikthehet Gjykates Administrative

Gjate fjales se mbajtur gjate mbledhjes se djeshme te qeverise kryeministri Berisha i eshte rikthyer dhe njehere ceshtjes se Gjykates Administrative. Shqiperise aktualisht vertet i mungon Gjykata Administrative por nuk i mungon ne fakt asnje nga kodet civile te cilat mbulojne kete vakuum ligjor te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.652Z

Bilanci i Gjykates Administrative

Gjykatat Administrative duket se e kane permbushur qellimin perse u krijuan qe ishte shpejtesia ne gjykim Te pakten ne kete konkluzion doli sot analiza e punes kater mujore te Gjykatave Administrative te shkalles se pare dhe te apelit Dy kreret e gjykatave kane bere publike shifrat ku te gjitha cesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.952Z

Topi Me rendesi krijimi i Gjykates Administrative

Sipas Topit realizimi i ketij investimi realizon ne radhe te pare etiken qytetare si dhe transparencen. Te japesh drejtesi natyrisht mund ta japesh duke realizuar dy kushte mjaft te rendesishme te profesionalizmit dhe te integritetit por patjeter drejtesia kerkon edhe ambient kerkon edhe transparenc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.109Z

Konfindustria Mungesa e Gjykates Administrative te krijohet aneks ne Gjykaten e Larte

Tirane 6 Nentor NOA - Mungesa e Gjykates Administrative i shkakton me qindra e qindra milion euro te pervitshme dem ekonomise kombetare dhe qytetareve shqiptare. Dhe pavaresisht se eshte i domosdoshem miratimi sa me i shpejte i saj duke pare gjendjen e sotme krejt te pakenaqshme te perplasjeve s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.409Z

Kastriot Selia Kryetari i ri i Gjykates Administrative te Apelit

Transmetuar me 24022014 - 1359 PUBLICITET Tirane 24 shkurt 2014 NOAal- Ne mbledhjen e sotme Keshilli i larte i drejtesise zgjodhi Kastriot Seliten ne detyren e kryetarit te ri te Gjykates Administrative te Apelitbr br Kastriot Selit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.936Z

Bllokimi i gjykates administrative Spahiu Paralizohet drejtesia

Votat e munguara per ligjin e gjykates administrative kete te enjte perkthehen ne nje paralize te pjesshme te reformes ne drejtesi per Kreshnik Spahiun. Kjo jo aq per ligjin ne vetevete sesa per mungesen e konsesusit per te miratuar 15 pr/ligjet e reformes ne drejtesi qe miratohen vetem me 84 karton

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.054Z

Konfindustria forum mbi permiresimin e ligjit te Gjykates Administrative

Tirane 5 nentor NOA - Konfindustria ne bashkepunim me Tirana Business University organizon forumin akademik Ballafaqimi profesional i verejtjeve te politikes dhe grupeve te interesit per permiresimin e projekt-ligjit te Gjykates Administrative. Forumi do te zhvillohet diten e neserme ndersa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama