Rezultate te kerkimit per termin: +Gjyqtari

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.171Z

Pezullohet gjyqtari ne Berat

brbrGjyqtari i Beratit Shyqyri obo u pezullua nga detyra pasi dyshohet se i ka kerkuar favore seksuale nje gruaje ne kembim te nje vendimi pro saj Prokuroria e Krimeve te Renda ben te ditur se gjyqtari akuzohet per korrupsion pasiv Shyqyri obo u kallezua fillimisht ne polici nga vete gruaja Ajo des

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.446Z

Gjyqtari pengon futbollistin

Si kampionati rus, ashtu dhe ai ukrainas janë me pushime, por për të mos “harruar” futbollin, skuadrat e këtyre kampionateve po organizojnë disa miqësore që do të ndihmojnë për të qendruar në formë, vecanërisht skuadra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:27.187Z

Kosove, gjyqtari tregon voten

Gjyqtari Rrahman Retkoceri thote se eshte detyruar ta publikoje votimin e tij kunder denimit me 13 vjet burgim te te ashtuquajturit “Grupi i Llapit”. I vetmi gjyqtar vendas i cili ka qene pjese perberese e turpit gjykues nderkombetar ndaj gjykimit per krime lufte te 3 ish-pje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.069Z

Prokurori e gjyqtari debat per deshmitaret

Gjyqtari i ceshtjes Gurali Brahimllari largoi nga salla prokurorin Martini pas replikave mes tyre TIRAN- Gjyqtari Gurali Brahimllari kryesues i trupit gjykues te ceshtjes se te pandehurve te akuzuar si pjesetare te Bandes se Durresit pas 6 oresh debat gjyqesor me prokurorin Anton Artini nderpreu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.802Z

Rrihet gjyqtari i ndeshjes

Rrihet gjyqtari i ndeshjes E shtune 09 Mars 2013 1313 Rrihet gjyqtari i ndeshjesNje karton i verdhe e me pas nje i kuq nga ana e gjyqtarit ka mjaftuar qe futbollistet ne fushe ti kundervihen jo me vetem me fyerje verbale por edhe ta godasin ate fizikisht Pjese e dhunes ndaj gjyqtarit libanez Bac

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.175Z

Llorente Gjyqtari mposhti Valencian

Presidenti i Valencias Manuel Llorente nuk ka mundur ta fshehe zhgenjimin e tij pas disfates prej 2-0 ndaj Real Madridit ne Bernabeu duke thene se ajo erdhi si pasoje e gjyqtarit katastrofal. Une largohem tejet i zhgenjyer dhe i hidheruar per arsye se ekipi im ishte shume i mire por gjyqtari Miguel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.418Z

Sulmohet gjyqtari në Rahovec

Sulmet fizike ndaj gjyqtarëve nuk kanë të ndalur në Ligën e Parë të Kosovës në futboll.Të shtunën në Rahovec është ndërprerë ndeshja mes Rahovecit e Ballkanit (2:1) me të përfunduar pjesa e parë, pasi gjyqtari anësorë B. Sinani është sulmuar fizikisht nga persona të panjohur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama