Rezultate te kerkimit per termin: +Gjyza

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.564Z

Shteti nuk ka paguar ende për vuajtjet e Arsimit

Pas 20 vjetësh Nëna e Arsimit thotë se shteti i asaj kohe i ka borxh rininë dhe shëndetin e djalit dhe për këtë duhet të paguajë. Nga ana tjetër shteti akoma nuk i ka dhënë asnjë lek për vitet e burgut. Nënë e bir kanë udhëtuar deri në Tiranë në Ministrinë e Drejtësisë për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.564Z

Arsimi, historia e një invalidi hetuesie

Tentoi të arratisej në vitin 1985 bashkë me 15 adoleshentë të tjerë, por përfundoi gjysmë njeriu Prej vitesh nëpër rrugët e Kukësit njerëzit janë mësuar të shohin Gjyzen e moshuar, por mjaft energjike, e cila mban për dore djalin e saj Arsimin, rreth 44 vjeç. Shumë pak persona e d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama