Rezultate te kerkimit per termin: +Gjyzen

Total: 0
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.228Z

Djali vret nënë e baba, hedh trupat në kanal

Kurbin, Ali dhe Gjyze Halili janë gjetur të vrarë me një goditje sëpate pas koke. Arrestohet djali, pranoi vrasjen KURBIN- Zbulimi i trupave të bashkëshortëve Ali dhe Gjyze Halili të hedhur në një kanal ujërash të zeza pranë shtëpisë së tyre ka hedhur dyshimet në lidhje me një vr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.239Z

Rrëfimi: Si vrava nënën dhe babanë tim

  Shkëlzen Halili i tregon hetuesve mekanizmin e vrasjes se ndodhur katër ditë më parë në Kurbin KURBIN- Njeriu që ka vrarë katër ditë më parë nënën dhe babanë e tij dhe më pas ka hedhur trupat në kanal ka rrëfyer dje përpara hetuesve të gjithë ngjarjen. Shkëlzen Halili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.234Z

Vret prindërit, i hedh trupat në pusetë

 LAÇ/ ROLAND NIKOLLIMasakron me sopatë dhe fsheh trupat e prindërve në pusetë. Një krim makabër ka tronditur vendin paraditen e djeshme, kur policia e Laçit zbuloi 3 ditë pas zhdukjes, burrë e grua të pajetë. Në mbrëmje u arrestua i dyshuari i vetëm për vrasjen e Ali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.254Z

Avokati: Ekspertim psikik vrasësit

 KURBIN / ROLAND NIKOLLIKërkohet ekspertim psikik për Shkëlzen Halilin. Avokati i tij mbrojtës, dje në sallën e gjyqit, i kërkoi zyrtarisht gjykatës që vrasësi i dy prindërve t'i nënshtrohet një vizite nga mjekët specialistë. Ndonëse i deklaruar nga familjarët si person me depr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.704Z

Vritet cifti, hidhet ne pusete

Lac- Nje cift te moshuarish eshte masakruar me sepate dhe me pas u jane zhdukur trupat duke i hedhur ne puseten e ujerave te zeza te shtepise. Krimi i dyfishte ka ndodhur ne qytetin e Lacit te pakten tre dite me pare, kurse kufomat u zbuluan mengjesin e djeshem nga policia gjate kerkimeve qe kishin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.564Z

Arsimi, historia e një invalidi hetuesie

Tentoi të arratisej në vitin 1985 bashkë me 15 adoleshentë të tjerë, por përfundoi gjysmë njeriu Prej vitesh nëpër rrugët e Kukësit njerëzit janë mësuar të shohin Gjyzen e moshuar, por mjaft energjike, e cila mban për dore djalin e saj Arsimin, rreth 44 vjeç. Shumë pak persona e d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.204Z

Djali monstër, vret nënën dhe babain me sëpatë, pranon pas 11 orësh në pyetje

Tri ditë që endej lart e poshtë në shtëpinë e të vëllait, por pa i dëgjuar një fjalë, ndërsa fjala e përhapur në fshat për zhdukjen edhe të kunatës së tij nuk kanë sjellë asnjë rezultat. Askush që prej datës 18 shtator nuk kishte dëgjuar e as kishte parë më me sy Aliun dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama