Rezultate te kerkimit per termin: +Goditja

Total: 6246
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.216Z

Goditja përfundimtare

Ndajeni këtë me të tjerët:NdarjeFacebook

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.837Z

Goditja fatale e knock out, i thyen fytyrën

Goditja fatale Goditja fatale  e knock out i ka qënë fatale për boksierin Tony Pietrantonio, duke i shëndëruar fytyrën totalisht. Fotot u kapën gjatë ndeshjes mes Tony Pietrantonio dhe amerikanit Lavarn Harvell. Ishte pikërisht Harvell që i dha këtë goditje shkatërruese rivalit të tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.576Z

Goditja shqiptare

Share Nga Lumir Abdixhiku Pas Serbisë, Bosnjës e Maqedonisë, tash edhe Shqipëria na trajton si hiçgjë. Bllokada unilaterale e disa produkteve kosovare është treguesi i fundit i indiferencës së Tiranës drejt bashkimit potencial ekonomik aq të kërkuar në Prishtin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.634Z

In memoriam: Goditja e fundit e çekiçit

Thimi Samarxhiu Në sallë u dëgjua goditja e fundit e çekiçit dhe më pas ra heshtja. Një karrige bosh, një buzëqeshe e munguar, një batutë e lënë përgjysmë dhe një dorë që nuk e prek më dosjen. Dikush mungon… Goditja e fundit e çekiçit mbart veç dhimbje dhe aspak kënaqësin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:13.861Z

Goditja e madhe e Interit quhet Dzeko

Sulmuesi i Manchester Sitit, Edin Dzeko mund të jetë goditja e madhe e skuadrës së Interit. Presidenti i kësaj skuadre së bashku me stafin drejtues po bëjnë të pamundurën që tu mbushin mendjen drejtuesve të Sitit për transferimin e Boshnjakut …

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.053Z

Tahiri: Kjo është goditja më spektakolare në historinë e Policisë së Shtetit

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, ka komentuar aksionin e fundit të Policisë së Shtetit për arrestimin e një bande, të dyshuar për dhjetëra krime të rënda. Për Tahirin, kjo është goditja më spektakolare në historinë e Policisë së Shtetit. Kjo është padyshim goditja më spe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.527Z

Goditja ndaj Aronica Ibra 3 ndeshje jashte

Goditja që kreu ndaj mbrojtësit Aronica në ndeshjen Milan-Napolit të luajtur këtë të dielë, do t’i kushtojë sulmuesit kryesor kuqezi, Ibrahimovich mungesën e tij në supersfidën ndaj Juventusit, të vlefshme për kampionat m&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama