Rezultate te kerkimit per termin: +Going

Total: 306
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:34.246Z

SHBA/ Del në shitje libri i Sarah Palin "Going Rogue"

Ish kandidatja Republikane për Zv.Presidente, Sarah Palin, është përsëri në qendër të vëmendjes këtë javë. Sot u vu zyrtarisht në qarkullim libri i saj autobiografik i titulluar "Going Rogue", i cili ka ngjallur shumë hamendje në lidhje me të ardhmen e saj politike. Në pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.162Z

Accident in Librazhd; The secretary of PD for Pogradec dies

The secretary of PD for Pogradec Albert Rexhollari and Gezim Fejzollari have died in an accident that happened at morning at the place called Murrash. Two cars, one going to Tirana and the other to Librazhd have crashed with each other. In the accident the citizen Besnik Kampula, the driver of the c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.464Z

THE ECONOMIST: Shqipëria nuk mori progres-raport, por stanjacion-raport

Share Në një shkrim të Tim Judah në The Economist, flitet për progres-raportet e Komisionit Europian. Sipas tij, vetëm Serbia e Mali i Zi kanë arsye për të qenë të kënaqur. Kurse Shqipëria, Kosova, Bosnja e Maqedonia, nuk kanë marrë raport- progresi, por raport

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.768Z

UpsStephanie Gilmore zbulohet pa dashje (FOTO)

Pesë herë kampionia e botës në sërf, Stephanie Gilmore, e cila ndonjëherë bën edhe modelen, vendosi që të pozojë për revistën Vogue duke bërë sërf. Por, gjatë fotove, 25-vjeçarja është përballur me një incident të vogël, pasi gjatë fotove, është zbuluar pak më shumë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.515Z

Sarah Palin pritet të botojë një libër autobiografik

Ish-kandidatja republikane për zëvendëspresidente e SHBA-së, Sarah Palin do të botojë kujtimet e saj në mes të nëntorit me titull "Going Rogue: An American life", njoftoi botuesi i saj HarperCollins. Ish-guvernatorja e Alaskës e cila u kritikua shumë për gafat dhe gabimet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.718Z

Kendall Jenner zbulon modelin e ri të flokëve

Bukuroshja Kendall Jenner ka mbajtur të njëjtëin model flokësh për vite me rradhë, deri më tani. Modelja 20 vjecare shpërndau në rrjetet sociale një fotografi ku tregon modelin e ri të flokëve. Kendall ka vendosur ti shkurtojë flokët dhe të ndryshojë pakëz look. Të parët për l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.562Z

Tmerri në qiell të hapur, plagosen 27 persona

Të paktën 27 persona kanë mbetur të plagosur, shumica prej të cilëve rusë për shkak të një turbulence ajrore. Avioni Boeing 777 po udhëtonte nga Moska në drejtim të Bangkokut, ndërsa avaria ajrore ndodhi vetëm 40 minuta përpara se aeroplani të arrinte në destinacion. “Të gji

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama