Rezultate te kerkimit per termin: +Golem

Total: 2004
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.169Z

'> Golem, rruga pengon pushuesit

Plazhi i Golemit rrezikon te braktiset nga pushuesit këtë sezon për shkak te mospërfundimit te rrugës Plepa-Golem. Biznesmenët e zonës ankohen se kane humbur klientelen ndërsa dhjetëra familje qe kane përshtatur shtëpitë për plazhistët, thonë se këtë vit është ulur ndjeshëm numr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.502Z

Shpërdoroi detyrën, KLSH paditkryetarin e Komunës Golem

Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kallëzuar në prokurori kryetarin e komunës Golem  në Kavajë dhe ish krye-inspektoriatin e Inspektoriatit  Ndërtimor Urbanistik. Sipas KLSH-së këta dy persona i kanë shkaktuar shtetit një dëm ekonomik prej 574 milionë lekë.Nga auditi në Komunën Golem p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.519Z

Turisti italian gjendet i vdekur në Golem. Shkaku? Viagra

Një turist italian është gjetur i pajetë ditën e sotme në zonën e plazhit në Golem. Nga të dhënat e para të policisë dyshohet se italiani ka gjetur vdekjen si pasojë e përdorimit të viagrës. Policia ka arritur në këtë përfundim pas gjetjes së stimuluesit seksual në ambientet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.650Z

Plepa-Golem, asfaltimi i rrugës bllokon qarkullimin

Si rezultat i asfaltimit të rrugës, është paralizuar që prej disa orësh qarkullimi i mjeteve në aksin Plepa-Golem. Të bllokuara janë edhe unaza që të con në autostradë dhe krahu Golem-Kavajë. Policia ka nisur punën për normalizimin e situatës. DURRES- Bllokohet prej më shumë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.451Z

Plepa- Golem, problem për rrugët

Drejtues të komunes se Golemit ne Kavaje jane shprehur skeptike ne lidhje me zgjerimin e rruges Plepa-Golem dhe ndertimin e rrugeve paralele.Shefi i urbanistikes ne kete komune Astrit Berati eshte shprehur se edhe pas propozimeve qe ka bere nje vit me pare komuna e Golemit ende nuk ka filluar ndert

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.500Z

Shpërdoroi detyrën, KLSH paditkryetarin e Komunës Golem, Aliu

Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kallëzuar në prokurori kryetarin e komunës Golem  në Kavajë dhe ish krye-inspektoriatin e Inspektoriatit  Ndërtimor Urbanistik. Sipas KLSH-së këta dy persona i kanë shkaktuar shtetit një dëm ekonomik prej 574 milionë lekë.Nga auditi në Komunën Golem p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.744Z

Kaos ne autostraden Plepa-Golem

Durres- Per te udhetuar nga Tirana ne drejtim te qyteteve bregdetare, te duhet te kalosh patjeter nga Durresi, si rruga me e shkurter. Por prej disa javesh, sektori Durres-Plepa-Golem-Rrogozhine, eshte kthyer ne nje "ferr" te vertete per shoferet dhe udhetaret. Kulmi eshte shenuar kete fundjave, qe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama