Rezultate te kerkimit per termin: +Golin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.100Z

Kaka gjen golin golin ne Venezuele

Lojtari me i mire ne bote per kete vit, Kaka gjeti rrugen e rrjetes ne ndeshjen e pare me Brazilin, ku u rikthye pas mungeses prej 11 muajve. Kaka luajti ndeshjen numer 60 me fanellen e Brazilit dhe shenoi golin e 23-te nderkombetar me kombetaren e tij. Sulmuesi i Milanit ishte frymezuesi i brazilia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.032Z

Balaj gjen serish golin

brbrBekim Balaj gjen serish rrugen e rrjetes megjithese ndeshjen e radhes ne kampionatin kroat e ka nisur nga stoli Shkodrani ka hyre ne fushe kur skuadra e Rijekes kryesonte 3-0 kunder Inter Zapresic dhe ka shenuar golin e katert te ndeshjes Per Balajn ky ishte goli i 9 sezonal me skuadren kroate

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.624Z

Golin për nënën

Nga Express më 03 maj 2011 në ora 11:44 Bajram Fetai ia ka sjellë fitoren ekipit të tij Lyngby me një gol të shënuar në minutën e 47-të ndaj FC Nordsjaelland. Sulmuesi shqiptar ia ka dedikuar këtë gol nënës së tij, e cila ishte e pranishme në stadium të dielën. “Golin ia d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.429Z

Van Nistelroi rigjen golin

01/04/2005  Sulmuesi i përfaqësueses holandeze, Rud Van Nistelroi, ka marrë frymë lirisht, kur ka shënuar golin e parë, pas periudhës së gjatë të rekuperimit, nga dëmtimi i pësuar në tendinën e Akilit. Ylli i Mançester Junajtid ka realizuar golin e dytë, në sfidën e zhvil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.333Z

Ronaldo rigjen golin

Ronaldo Luzi Nazaro Dalima nuk ka vonuar dhe ne ndeshjen e tij te dyte ka rigjetur golin.Braziliani ka shenuar ne minuten e fundit te takimit golin e barazimit ne nje nga ndeshjet me te rendisishme sic eshte derbi ndaj Palmerias.Fenomeni ka realizuar me koke qe eshte edhe pika me e dobet e tij.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.323Z

E shijoi golin e parë

Xherdan Shaqiri e shijoi golin e parë zyrtar në fanellën e Bayern Munichut të martën, në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve në fitoren 4:1 ndaj BATE Borisov. Mesfushori kosovar e realizoi golin e tretë të gjigantit bavarez, ndërsa kontribuoi me asistim në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.927Z

Neymar rigjen golin e harruar

Ylli brazilian, Neymar ka shënuar pas gjashtë ndeshjeve "shterpë". Talenti i Santosit ka shënuar në fitoren e skuadrës së tij ndaj Oestes. Neymar shënoj golin e parë në ndeshje me një goditje të bukur nga distanca. Neymar pas nd

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama