Rezultate te kerkimit per termin: +Gors

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.945Z

Inagurohet fillimi i punimeve të hidrocentralit 4 MW/h

5 milion euro do t kushtoj ndrtimi i hidrocentralit t ri mbi lumin Vrb n zonn e Gors n Kor. Vepra energjetike sht nj investim italo-shqiptar dhe do t ket nj kapacitet prej 4 mega/vat n or. Fillimi i punimeve sht inaguruar n prani t Ministrit t Financave, Ridvan Bode i cili tha se investimet n sektor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.849Z

SHBA, Ish-majorit i kërkohet të heqë mjekrën

Një gjykatë ushtarake në Shtetet e Bashkuara ka urdhëruar ish-psikiatrin e ushtrisë, i cili akuzohet për vrasje, që të heqë mjekrën përpara se të nisë gjykimi. Kolonel Gregori Gors ka thënë se majori Nidal Hasan ka dësh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama