Rezultate te kerkimit per termin: +Gostivar

Total: 635
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.800Z

BDI fushate ne Gostivar

BDI fushate ne Gostivar E merkure 20 Mars 2013 1230 p styletext-align justify p Fushata e partive ne MaqedoniPas airit Partia Bashkimi Demokratik per Integrim eshte ndalur ne Gostivar ku ka prezantuar programin elektoral ne kete zone te Maqedonise Kandidati i BDI-se Nevzat bejta tha se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.290Z

Rufi Osmani fiton në Gostivar

Gostivar -Rufi Osmani, kandidati i pavarur ka fituar në Gostivar, duke sfiduar kandidatin e BDI-së, Nevzat Bejta. Sipas rezultateve jozyrtare, kandidati Rufi Osmani përballë Bejtës ka fituar sërish me një diferencë prej 7 mijë votash. Shtabi zgjedhor pohon se pas numërimit te votave Osmani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.524Z

Punishtja e pijeve false në Gostivar

Gazeta ShqipFiks Fare Prodhoj çdo pije energjike, më thuaj me çfarë marke e do! Prodhimet false kanë pushtuar tregun shqiptar. Pije energjike që prodhohen nëpër punishte të palicencuara dhe bodrume shiten sot lirshëm në tregun shqiptar dhe kalojnë doganat. Këto pije nuk kanë asnjë c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.757Z

Vrasja e shqiptareve protestane Shkup e Gostivar

Te tjera rreth shkrimit AK Stop racizmit anti-shqiptar Tifozet maqedonas thirrje raciste SHKUP- Shqiptaret jane thirrur te protestojne sot ne Gostivar e Shkup ne shenje revolte dhe indinjate ndaj vrasjes se dy te rinjve shqiptare nga ana e nje polici maqedonas te marten ne qytetin e Gost

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.970Z

Vrasja e 2 shqiptarëve, protestë në Shkup e Gostivar

SHKUP-Në Gostivar dhe në Shkup sot do të organizohen dy protesta në shenjë revolte dhe indinjate kundër vrasjes së dy të rinjve shqiptarë nga ana e një polici maqedonas të martën në qytetin e Gostivarit. Protesta e parë përmes një marshi protestues do të mbahet në Gostivar, ku qyte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.756Z

Protesta e te rinjve ne Gostivar

GOSTIVAR ndash Te rinj e nxenes te shkollave te mesme te Gostivarit kane protestuar sot qetesisht ndaj vrasjes se dy shqiptareve. Sipas Zerit te Amrikes protestuesit kerkuan drejtesi por nuk munguan as parullat dhe brohoritjet me permbajtje nacionaliste si Ilirida apo Shqiperia etnikeNderkohe Komuna

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.305Z

Vrasjet në Gostivar, Gruevski: Më vjen keq, ngjarje tragjike për shtetin

Maqedoni- Kryeministri maqedonas Nikolla Gruevski ka shprehur ngushëllimet e tij për familjen e dy të rinjve që u vranë në Gostivar, duke shtuar se ajo ishte një ngjarje tragjike jo vetëm për ta por edhe për shtetin maqedonas.“Rasti në Gostivar është ngjarje tragjike për tre fami

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama