Rezultate te kerkimit per termin: +Gramoz +Ru

Total: 1584
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.706Z

Aksidentohet djali i Gramoz Ruçit

Aksidentohet nga një automjet Ledio Ruçi, djali i deputetit të Partisë Socialiste, Gramoz Ruçi. Ngjarja ka ndodhur në Rrugën e Barrikadave në Tiranë mbrëmjen e së enjtes. Sipas policisë së kryeqytetit, 28-vjeçari Ruç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.132Z

Gramoz Ruçi: Partia jonë, mbi gjykatat

20-06-2012 / Gazeta 55 Opozita ka dalë hapur kundër institucioneve të shtetit shqiptar, për shkak se është vënë në rrezik bahçja para-kriminale në të cilën gjallon Saimir Tahiri. Gramoz Ruçi ka përsëritur dje b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.026Z

Edi Rama dhe nevoja për Gramoz Ruçin

29-05-2011 / Gazeta 55 Pas një muaji karantinë, humbja e zgjedhjeve e ka vënë në dyshim pushtetin e Edi Ramës brenda PS-së. Ai ka rinxjerrë në skenë Gramoz Ruçin, stekën përfaqësuese të diktaturës, duke ndalur ro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.764Z

Akuza per listat Armand Teliti padit Gramoz Rucin

Me nje dosje me prova per shpifje per shkak te detyres kunder deputetit dhe kreut te grupit parlamentar te Partisë Socialiste, Gramoz Ruç i, u paraqit ne Prokurorinë e Përgjithshme rreth ores 10:00 te paradites se te enjtes, Drejtori i Pegjithshem i Gjendjes Civile, Armand Teli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.435Z

Fokus/Armand Teliti padit për shpifje Gramoz Ruçin

22-07-2011 / Gazeta 55 Me një dosje me prova për shpifje për shkak të detyrës kundër deputetit dhe kreut të grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Gramoz Ruçi, u paraqit dje në Prokurorinë e Përgjithshme, Drejtori i Për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.326Z

Lajmi/Rama dhe deputetë socialistë nga veriu godasin Gramoz Ruçin

16-05-2011 / Gazeta 55 Gramoz Ruçi nuk gjendet… Burime partiake dhe shoqërore konfirmojnë se dy deputetë socialistë e kanë goditur e intimiduar atë me urdhër të Edi Ramës. Të njëjtat burime thonë se ai ka qenë n&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.530Z

Ruçi: Berisha të heqë dorë nga vjedhja e votës

Kryetari i Asamblesë Kombëtare të PS-së, Gramoz Ruçi në një konferencë për shtyp i ka bërë thirrje kryeministrit Sali Berisha të heqë dorë nga vjedhja e votës. Duke iu referuar koalicionit LSI-" Aleanca e Ndryshimit", si martesa Meta-Berisha, Gramoz Ruçi tha se "Kjo marte

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama