Rezultate te kerkimit per termin: +Gruaja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.162Z

Gruaja e Presidentit

Kamerat janë gati për “soap opera”-n e re amerikane: Familja e Obama-s, në Shtëpinë e Bardhë. Michele Obama, ja jeta e gruas që dëshiron të jetë “mamaja e parë” e Amerikës Barack dhe Michelle Obama do të bëjnë të hënën vizitën e parë në Shtëpinë e Ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.510Z

FOTO/ Gruaja e Blendi Fevziut, shtatzënë

Blendi Fevziu do të bëhet sërish baba. Gruaja e tij, Ines, është fotografuar me barkun e rritur dhe raportohet se ajo është në muajt e fundit të shtatzanisë. Mësohet se gjinia e fëmijës është femër. Fevziu aktualisht ka vetëm një vajzë adoleshente, Mishele dhe tashmë pritet t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.599Z

Korçë, zhduket prej tre ditësh gruaja

Një grua rezulton e zhdukur prej tre ditësh në Korçë.  60-vjeçarrja Xhemile Beqollari nga fshati Kloce,nuk ka kontaktuar me të afërmit prej tre ditësh.  Sipas të dhënave gruaja është larguar nga shtëpia  pa i thënë kujt se ku po shkonte. Familjarët kanë lajmëruar policinë e ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.754Z

Gruaja sot e kercenuar

Gruaja sot e kercenuar E diel 21 Prill 2013 1421 OLTA XHAXHKAPS i cileson te deshtuara politikat qeverisese lidhur me barazine gjinore Ne vijim te renditjes se 100 arsyeve per largimin e kesaj qeverie sipas socialisteve deputetja Xhacka theksoi se gruaja shqiptare edhe sot ndihet e kercenuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.660Z

Gruaja e perbuzur

Me shume se kurre sot ne shoqerine tone po ushtrohet nje shtypje e jashtezakonshme ndaj gruas. Ne heshtje po ndodh nje revolucion social qe gruaja po e ben e vetme. Nuk e pat fatin shqiptarja te perjetonte e te perfitonte nje 68 evropiane ku u prene njehere e pergjithmone ata zinxhiret e padukshem t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.636Z

Gruaja 66 vjeçe lind binjakë

Një grua 66 vjeçare në Zvicër ka lindur binjakë pas fekondimit artificial in vitro ose IVF, në Ukrainë.Tabloidi zvicerian “Le Matin” konfirmoi të hënën se gruaja, një pastore protestane, që jetonte në një fshat të shkëputur në kantonin zviceran të Graubuendenit, ka lindur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.775Z

Gruaja rremben femijen

Urben Massena, është një shtetas shqiptar, me origjinë kongoleze, i cili prej tre vitesh po zhvillon një betejë gjyqësore për të parë fëmijën e vet, tashmë 9 vjeç, pasi ish-gruaja e ka rrëmbyer dhe ka ikur nga Shqip&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama