Rezultate te kerkimit per termin: +Grupin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.532Z

PS mbledh grupin parlamentar

Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka mbledhur sot grupin parlamentar të kësaj partie. Në një takim informal në hotel "Tirana" të 140 kandidatët e Partisë Socialiste do të diskutojnë për zgjedhjet e 28 qershorit dhe për numërimin e votave të qarkut të Beratit dhe të Fierit. Gjit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.753Z

Kolumbia, lidere në Grupin A

Nga Express më 03 korrik 2011 në ora 15:15 Kolumbia mposhti Kosta Rikën 1-0 në ndeshjen e dytë në Grupin A të Copa Americës në San Slvador de Jujuy. Kosta Rika mbeti pa sulmuesin Randall Brenes, i cili u përjashtua me karton të kuq në pjesën e parë dhe prej atij momenti u gjend në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.290Z

Nxehtë në Grupin A

Grupi A i Ligës së Kampionëve do të jetë më i ‘nxehti’ sonte. Manchester City, me tri pikë eventuale ndaj Villarrealit, do t’i afrohej kualifikimit. Ndërkohë, punë e vështirë i pret skuadrat ku aktivizohen futbollistët shqiptarë. Napoli e viziton Bayernin e rrezikshëm,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.420Z

Whitesnake, basisti Devin bashkohet me grupin

Pas shumë muajve spekulime, grupi i muzikës rock, Whitesnake ka njoftuar bashkimin e basistit me grupin të 35 vjecarit Michael Devin. Në të shkuarën ai ka luajtur me Lynch Mob dhe bateristin e Whitesnake, Brian Tichy. Me bashkimin e këtij anëtari, grupi kompletohet dhe do të nis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.090Z

Vëmendja në Grupin E

Gjashtë skuadra evropiane, Juventus, Galatasaray, Benfica, Chelsea, Celtic e Cluj do t’i kërkojnë të mërkurën mbrëma tri vendet e fundit boshe, që çojnë në të tetën e finales së Ligës së Kampionëve. Tri të parat kanë gjasa më të mëdha, por kjo nuk do të thotë se ekipet t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.075Z

Republikanët, në krizë për grupin kuvendor

Partia e Mediut figuron me 6 deputetë, ndërsa Rregullorja kërkon 7 anëtarë për zërin më vete HERION MESI Partia Republikane ndodhet në një krizë, pasi rrezikon seriozisht mospërfaqësimin e saj në Kuvend me një grup parlamentar të sajin. Situata është shkaktuar nga largimet e njëpa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.013Z

Dertmund fiton grupin e kampionëve

Kampioni i Gjermanisë, Borussia Dortmund e ka siguruar kualifikimin në mesin e 16 skuadrave më të mira në Ligën e Kampionëve pasi që e ka mundur si mysafirë kampionin e Holandës, Ajaxin me rezultat 0-3. Gjermanët ishin të disponuar për lojë dhe kjo u pa që në fillim të takimit ku se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama