Rezultate te kerkimit per termin: +Gugash +Magani

Total: 589
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.354Z

Teuta prezantohet Gugash Magani

Teuta prezantohet Gugash Magani E hene 28 Janar 2013 1939 p styletext-align justify p Teuta prezantohet Gugash Magani Tekniku Gugash Magani eshte prezentuar edhe zyrtarisht ne krye te skuadres se Teutes Per teknikun peqinas i cili zevendeson ne detyre Gentian Begene objektivi i vetem mbe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.811Z

Gugash Magani, drejtues i ri i ekipit të Tiranës

Gugash Magani është trajneri i ri i Tiranës. Ish-trajneri i Peqinit është bindur pas bisedës me donatorin Ndricim Babasi dhe Magani është prezantuar para futbollistëve kryeqytetas si drejtuesi i ri i tyre. Pas mbylljes së seancës së parë stërvitore si trajner i Tiranës, Magani ka folu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.343Z

Gugash Magani si Tajson: Do ia haja veshët Dimos

“Lojtarët e mi kanë rrezikuar karrierën sportive në Ballsh”. Kështu është shprehur një ditë më pas, trajneri i Flamurtarit Gugash Magani, tejet i irrituar me mënyrën sesi ekipi i tij u prit në Ballsh në ndeshjen me Bylisin. “Po të kisha qenë lojtar, do ia kisha ngr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.197Z

Gugash Magani rikthehet te Teuta

Gugash Magani rikthehet te Teuta. Vetëm pak orë pasi bëri të ditur për Sport News largimin e tij nga klubi i Flamurtarit, trajneri 51-vjecar është rikthyer te skuadra që drejtoi sezonin e kaluar por dhe në vitin 2013. Lajmi për Supersport është konfirmuar nga presidenti i durrsakëve, Ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.509Z

Gugash Magani pritet te qendroje trajner i Tiranes

0 brbr brbrGugash Magani pritet te vijoje te jete trajner i Tiranes deri ne fund te sezonit Flitet qe presidenti i Bardhebluve Refik Halili nuk e ka pranuar doreheqjen e tij por vendimi nuk eshte bere ende zyrtarbrbr brbrNje ndryshim ne kete moment eshte i papershtatshtem kur kane mbetur edhe 10 ja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.302Z

Gugash Magani jep dorëheqjen nga Shkumbini

Java e 13-të kulmon me debutime (Mile, Teuta e Velo, Skënderbeu) , por edhe me dorëheqje e largime. Pas Dumitreskut të vetëlarguar nga Besa para fillimit të takimit Besa-Teuta, Gugash Magani ka dhënë dorëheqjen pas humbjes me Tiranën në shtëpi. Tekniku peqinas dha dorëheqjen e parevoku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.849Z

Gugash Magani i dhuron celular magazinierit

www.albania-sport.com - Trajneri i Flamurtarit, Gugash Magani, tregoi se është një “xhentëllmen” i vërtetë jashtë fushe, kur peqinasi i dhuroi një celular të shtrenjtë magazinieri të skuadrës vlonjate, Haxhi Sherifi: “Këtë dhuratë ia kam bërë këtij njeri të mirë për fitore

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama