Rezultate te kerkimit per termin: +Gurali +Brahimllari

Total: 269
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.236Z

Dajti fiton gjyqin ndaj gjyqtarit, tërheq padinë Gurali Brahimllari

Dritan Dajti fiton gjyqin ndaj gjyqtarit Gurali Brahimllari. Në një lëvizje surprizë Brahimllari tërheq padinë ndaj Dajtit, në të cilën ai e akuzonte për fyerje. Gjyqtari, Petrit Como, vendosi pushimin e cështjes pasi gjyqtari me një let&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.467Z

Dosja e Remzi Hoxhës do të gjykohet nga Gurali Brahimllari

Pas vdekjes së gjyqtarit Xhelal Elezit, kryetari i Gjykatës së Krimeve të Rënda ka qenë i detyruar të rihedhë në short gjashtë dosjet që kishte në gjykim. Burime pranë kësaj gjykate se një ndër dosjet e bujshme që është ende në gjykim, është dhe dosja për zhdukjen e biznesmeni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:55.868Z

Kërcënimi i gjyqtarit, dy persona nën hetim

Policia e Tiranës ka nisur një hetim të gjerë për zbardhjen e mënyrës së kërcënimit të gjyqtarit të Gjykatës së Krimeve të Rënda, Gurali Brahimllari, i cili kryeson Kolegjin Penal ndaj bandave të Durrësit. Sipas informacioneve të para nga oficerët e policisë gjyqësore mësohet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.069Z

Prokurori e gjyqtari debat per deshmitaret

Gjyqtari i ceshtjes Gurali Brahimllari largoi nga salla prokurorin Martini pas replikave mes tyre TIRAN- Gjyqtari Gurali Brahimllari kryesues i trupit gjykues te ceshtjes se te pandehurve te akuzuar si pjesetare te Bandes se Durresit pas 6 oresh debat gjyqesor me prokurorin Anton Artini nderpreu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:55.866Z

Kërcënohet kryegjyqtari i "bandës" së Durrësit

Kyesuesi Gurali Brahimllari dhe pjesëtarë të familjes së tij kanë marrë kërcënime serioze për shkak të procesit Policia e merr në mbrojtje familjen e gjyqtarit të Krimeve të Rënda. Prokuroria nis menjëherë hetimin për ngjarjen TIRANË- Drejtoria e Mbrojtjes së Dëshmitarëve d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.901Z

Kercenohet kryegjyqtari i Bandes se Durresit

Kercenohet gjyqtari i Gjykates se Krimeve te Renda, Gurali Brahimllari, i cili kryeson Kolegjin Penal qe gjykon Bandat e Durresit. Burime zyrtare nga Keshilli i Larte i Drejtesise thane se ne mbledhjen e radhes eshte diskutuar per marrjen e masave fizike per mbrojtjen e jetes se gjyqtarit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.211Z

Rrezohet kerkesa e Lulzim Berishes

Tirane- Gjykata e Krimeve te Renda ka rrezuar dje kerkesen e bere nga i cilesuari si kreu i "Bandes se Durresit" per perjashtimin e gjyqtarit Gurali Brahimllari. Kerkesa e bere nga ana e te pandehurit Lulzim Berisha, eshte hedhur poshte nga gjyqtari i ceshtjes Sander Simoni. Sipas arsyetimit te vend

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama