Rezultate te kerkimit per termin: +Gurra

Total: 756
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.098Z

Vrasja në Elbasan/ Kush ishte Ravik Gurra, avokati i kriminelëve?

Ravik Gurra, njihet si një prej juristëve që u ka dalë në mbrojtje disa prej personazheve të përfshirë në shumë çështje të rënda kriminale, si Çapjave në Elbasan, apo edhe i Emiljano Shullazit. Por kush është Ravik Gurra? Ai e ka mbaruar fakultetin e drejtësisë në Tiranë, e më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.928Z

I besuari i Ramës dhe Erdoganit? Ylli Gurra: Nuk jam ushtar i Anadollit!

Zgjedhja e bujar Spahiut me 59 vota në krye të Komunitetit Mysliman Shqiptar duket se e ka lënë të pakënaqur myftiun e Tiranës, Ylli Gurra, i cili proklamohej si fituesi i mundshëm i zgjedhjeve pas tërheqjes nga gara të Skënder Brucajt. Në një reagim për mediat pas zgjedhjeve, Gurra ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.103Z

Gazetarja zbulon identikitin e vrasësit të avokatit Gurra

Gazetarja Anila Hoxha deklaroi në emisionin Open të gazetares Eni Vasili se vrasja e avokatit Ravik Gurra ka ndodhur për shkak të detyrës. Duke dhënë detaje nga hetimet, Hoxha ka dhënë edhe identikitin e vrasësit të avokatit Gurra. Sipas gazetares së Top Channel, vrasësi është rreth

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.509Z

Kryebashkiaku i PS-së Gurra punëson dy demokratë: Ditë më të mira do vijnë

Dita e punëtorëve diku u festua, e diku u protestua. Por, Kryetari i Bashkisë së Librazhdit ka pasur një mënyrë mjaft të veçantë urimi për socialistët. Ai ka uruar 1 Majin duke u mburrur me arritjet e deritanishme, pasi ka punësuar dy qytetarë. Këta të fundit, sipas raportuesit ton

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.099Z

Kush po përpiqet të denigrojë figurën e Skëndërbeut? Flet Ylli Gurra

Myslimanët në Shqipëri nuk kanë asnjë kompleks me figurat kombëtare të besimit katolik. Kështu deklaroi për për Zërin e Amerikës muftiu i Tiranës Ylli Gurra. Gurra theksoi se duke filluar nga Teuta e epokës ilire, Gjergj Kastrioti Skënderbeu dhe deri tek Dom Nikollë Kaçorri, këto f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.496Z

Erli Gurra, një Stradivar në Tiranë

Ashtu si Antonio Stradivari shekuj më parë, edhe ai është mjeshtër në prodhimin e violinave dhe instrumenteve të tjera të familjes së harqeve, duke ndjekur gjurmët e më të famshmit ljutar në histori. Erli Gurra zbulon magjinë e krijimit të një violine nga një copë e vogël druri n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.405Z

Lagjja “Gurra” e braktisur, mbetjeujëra të zeza dhe rrugë me gropa

Të tjera rreth shkrimit VIDEO LEZHE - Është pjesë e qytetit të Lezhës, por duket sikur nuk i përket atij. Pamja e saj e largët është mbreslënëse, por ndryshe është brendësia e lagjes Gurra.Asnjë vëmendje n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama