Rezultate te kerkimit per termin: +Guusje

Total: 4
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.732Z

Basha “merr” mbështetjen e Holandës për vizat

Mbështetja është deklaruar gjatë takimeve që ministri i Brendshëm Lulzim Basha zhvilloi në Hagë me ministren e Brendshme e Holandës Guusje Ter Horst dhe Sekretarin e Shtetit në Ministrinë e Drejtësinë Joris Demmink. Gjatë takimit me homologen Ter Horst, ministri Basha informoi mbi ecur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.738Z

Holanda garanton mbështetje të plotë për liberalizimin e vizave

Mbështetja është deklaruar gjatë takimeve që Ministri i Brendshëm Z. Lulzim Basha zhvilloi në Hagë me Ministren e Brendshme e Hollandës Znj. Guusje Ter Horst dhe Sekretarin e Shtetit në Ministrinë e Drejtësinë Z. Joris Demmink.Gjatë takimit me homologen Ter Horst, Ministri Basha inform

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.773Z

Holanda, mbështetje të plotë për liberalizimin e vizave

Holanda do t’i japë mbështetje të plotë vendit tonë në realizimin e shpejtë të procesit të liberalizimit të vizave. Premtimi është dhënë nga qeveria holandeze, gjatë takimit që ministri i Brendshëm, Lulzim Basha, zhvilloi me homologen e tij holandeze Guusje Ter Hrost dhe sekretari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.266Z

Basha në Holandë: Pa viza sa më shpejt

 Holanda mbështet Shqipërinë në heqjen e regjimit të vizave me Bashkimin Evropian. Kjo u bë e ditur gjatë një takimi në Hagë mes ministrit të Brendshëm Lulzim Basha dhe homologes së tij Guusje Ter Horst dhe Sekretarin e Shtetit në Ministrinë e Drejtësinë Joris Demmink. Gjatë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.588Z

Ndërrimi i viteve, vendet e pasura shtojnë masat e sigurisë

Vendet m t industrializuara presin ndrrimin e viteve m masa t shtuara sigurie. N Shtetet e Bashkuara t gjith pasagjert do ti nnshtrohen skanerit por trupin pas sulmit t dshtuar m 25 dhjetor e masat e siguris jan rritur gjithashtu n metro e sheshet kryesore t Nju Jorkut, Uashingtonit e m gjer. Edhe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.766Z

Basha: Holanda do të mbështesë liberalizimin e vizave për shqiptarët

Tiranë, 20 janar NOA - Holanda do të japë mbështetjen e plotë për liberalizimin e vizave për qytetarët shqiptarë. Mbështetja është deklaruar gjatë takimeve që ministri i Brendshëm, Lulzim Basha zhvilloi në Hagë me ministren e Brendshme të Holandës, Guusje Ter Horst dhe S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.727Z

Vizat, Basha merr mbështetjen e Holandës

Hollanda do të japë mbështetjen e plotë për liberalizimin e vizave për qytetarët shqiptarë. Kjo deklaratë është dhënë gjatë takimeve që Ministri i Brendshëm Z. Lulzim Basha zhvilloi në Hagë me Ministren e Brendshme e Hollandës Znj. Guusje Ter Horst dhe Sekretarin e Shtetit në Min

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama