Rezultate te kerkimit per termin: +Gzim +Marku

Total: 6
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.060Z

Lezh, merret peng fmija

Lezh (start)- Nj fmij 6-vjear sht marr peng n banesn e tij, n ort e para t mngjesit t sotm n Lezh. M Prega, n klas t par, sht marr peng nga 25-vjeari Gzim Marku. Policia, e cila sht lajmruar pr pengmarrjen ka mbrritur n vendin e ngjarjes, ndrsa ka nisur hetimet pr t gjetur fmijn e marr peng, i cili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.060Z

Lezh, lirohet fmija i marr peng

Lezh (start)- Gjashtvjeari q u mor peng sot n mngjes n zonn e Lezhs, sht ln i lir, pas negociatave q policia zhvilloi me autorin. Fmija mbahej peng n zonn e Gjadrit, nj fshat n Lezh. Lirimi i fmijs erdhi pasi drejtori i policis s Lezhs u angazhua drejtprdrejt me pengmarrsin. Gzim Marku, 25 vje,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.392Z

Zgjedhjet e PS-së në rrethe, kryesia miraton kandidatët

Ka pasur mes Blushit dhe anëtarëve të tjerë të kryesisë Kryesia e Partis Socialiste ka diskutuar dje emrat e kandidatve t Partis Socialist pr kryetar n rrethe. Pjes e mbledhjes s djeshme t kryesis s selis roz ka qen dhe deputeti Ben Blushi. Ka pasur nj sr debatesh mes tij dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.248Z

Topalli: Shteti do të jetë pranë familjeve që humbën të afërmit

Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, ka ndrprer vizitn e saj n Zvicr pr t’u gjendur pran familjeve t viktimave t aksidentit tragjik, ku humbn jetn 14 persona. Kryeparlamentarja s bashku me deputet t Kuvendit, si Ndue Paluca, Arenca Trashani, Astrit Bushati, Gzim Dibra, G

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.001Z

Lindja e diellit, të tjerë të arrestuar në Shqipëri

Nj operacion policor i koduar “Lindja e diellit”, i cili u zhvillua njkohsisht n katr shtete, Shqipri-Itali-Greqi-Belgjik, u finalizua me arrestimin e 35 personave mes tyre 24 shqiptar. Prokuror t Krimeve t Rnda bn t ditur se 11 prej t arrestuarve jan shtetas italian dhe tre grek. Shqipt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.419Z

Instituti për Krimet e Komunizmit, Ligjet, OK me kandidaturat

Komisioni i Ligjeve vlerëson propozimet e bëra Komisioni i Ligjeve ka shqyrtuar dje kandidaturat e propozuara pr antar t bordit t Institutit t Studimeve pr Krimet dhe Pasojat e Komunizmit n Shqipri. Instituti i Studimeve t Krimeve dhe Pasojave t Komunizmit do t hedh drit mbi kri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:47.140Z

ALUIZNI: 1027 personat që marrin lejen e legalizimit

ALUIZNI publikon listën me 1027 emra që duhet të paraqiten pranë Agjencisë së Legalizimit për të bërë pagesën për parcelën e ndërtuar dhe më pas të pajisen me lejen e legalizimit. Lista e përfituesve janë banorë në zonën e ish-Kënetës     NR EMER ATESI MBIEMER 1 A

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama