Rezultate te kerkimit per termin: +Hairirt

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.332Z

Vizita Hariri mberrin ne Iran

Kryeministri libanez Saad Hariri mberriti ne Iran ku nisi nje vizite zyrtare 2 ditore ne perpjekje per te permiresuar marredheniet mes dy vendeve. Sipas medias shteteorre iraniane kjo eshte vizita e pare e Hairirt si kryeminister ne Republiken Islamike dhe vjen vetem 1 muaj nga vizita e p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama