Rezultate te kerkimit per termin: +Hajrien

Total: 19
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.408Z

Aktorja Hajrie Rondo, në gjendje të vështirë shëndetësore

Nevojë urgjente për mjekim, nis fushata sensibilizuese për ndihmë financiare Sëmundja e rëndë që po kalon aktorja e madhe e skenës dhe kinematografisë, Hajrie Rondo, ka bërë që dje të nisë një fushatë  sensibilizimi për sigurimin e mjeteve financiare për shërimin e saj. Rreth or

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.908Z

Aktorja Hajrie Rondo në gjendje të rëndë, “thirrje” për ndihmë në rrjetet sociale

TIRANË- Një thirrje për të ndihmuar aktoren e madhe të skenës shqiptare Hajrie Rondo e cila vuan nga një sëmundje e rëndë është përhapur në rrjetin social “facebook”. Aktorja nuk ka të ardhura të mjaftueshme financiare për tu kuruar ndaj në rrjetet sociale dhe në Bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.716Z

Ishin dikur tutore Hajria e Fidaiu...

Leonard Bakillari TIRANE - Nje cift duhet te qendroje 20 vjet ne qeli, pasi u gjet fajtor nga gjykata per shfrytezimin e disa vajzave si prostituta. Fidai Muhaj dhe Hajrie Cepi me idene e pasurimit te shpejte, kane shfrytezuar ne rrethana te ndryshme te pakten tri vajza, te cilat i rekrutonin dhe i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.708Z

Tiu rrojnë Bes Kallakët, se Hajria iku!

Nga Ilir Levonja* Nuk e di pse shqiptarëve u dhimbset kaq shumë ikja e Hajrie Rondos? Kemi kaq kollozër tani, sa, mjafton një Kallak a një Fevzi, a Mamaq, ku di unë tjetër. Ia kemi kaluar edhe Hollivudit. Koha e kinemasë së Hajries ishte një kovaçanë. Shkollë e këmbëzbathurve. E atyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.911Z

Aktorja Hajrie Rondo e sëmurërëndë, fushatë për ta ndihmuar

TIRANE- Hajrie Rondo aktorja e njohur e kinematografisë dhe e Teatrit e cila me vite të tëra na ka dhuruar kënaqësi sot ka nevojë për ndihmë.Sëmundja e rëndë, që ka prekur aktoren ka bërë që sot të startojë fushata e sensibilizimit për sigurimin e fondeve për shërimin e saj. Bas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.977Z

Aktorja Hajrie Rondo me kancerfushatë dhe apel për ta ndihmuar

TIRANE- Hajrie Rondo aktorja e njohur e kinematografisë dhe e Teatrit e cila me vite të tëra na ka dhuruar kënaqësi sot ka nevojë për ndihmë.Kanceri, sëmundja e rëndë që ka prekur aktoren ka bërë që sot të startojë fushata e sensibilizimit për sigurimin e fondeve për shërimin e s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.833Z

Prapaskenat te Përrallë nga e kaluara, Gjino e Marigoja tregojnë batutat me Hajrie Rondon

Për herë të parë e kam takuar Hajrie Rondon në Himarë, atje ku ndërroi jetë disa ditë më parë. Atëherë ishte e shëndetshme, sëmundja nuk ia kishte tjetërsuar ende fizikun. Ishte duke pritur përgjatë rrugës që të çon për në plazhin e Livadhës, për një makinë të rastit që

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama