Rezultate te kerkimit per termin: +Halili

Total: 4063
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.712Z

Moisiu dekoron mjeshtrin Halili

05/02/2005  Librazhd – Më në fund pas një pritjeje prej katër vjetësh në sirtarët e Presidencës, që nga Meidani tek Moisiu, propozimi për dekorimin e koreografit të njohur të Librazhdit dhe të gjithë Shqipërisë, Sadi Halili, ka marrë “OK” nga ana e këtij të fundit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.207Z

Halili: “Ministri na premtoi stadiumin”

TIRANË – Njëri nga katër donatorët e Tiranës, Refik Halili, shpreson që ëndrra e madhe e tyre, dhënia me koncesion e stadiumit "Selman Stërmasi" të bëhet realitet sa më shpejt. "Ministri Pango (i MTKRS-së), na premtoi për koncesionin, - tha Halili duke folur për gazetën, -

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.580Z

Halili zyrtarisht president i Tiranes

Refik Halili eshte presidenti i Tiranes. Pas nenshkrimit te nje anekskontrate me klubin bardheblu dhe me Bashkine e Tiranes rreth nje muaj me pare, Halili eshte miratuar nga asambleja e klubit kryeqytetas si president, pasi ishte dhe kandidati i vetem. Ne asamblene e zhvilluar pasditen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.078Z

Halili: Jam president, jo kryedonator

Një tjetër çështje, e cila ka acaruar zotin Refik Halili është edhe emërtimi i tij sipas shefit të klubit. Për këtë arsye, ai shprehet i gatshëm të na vërë në dispozicion dokumentet zyrtare, të cilat konfirmojnë se është president i Tiranës për këtë vit, jo thjesht krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.912Z

Halili-Vata, krijohet aleanca kunder Dukes

Para zgjedhjeve, teksa presidenti aktual Armando Duka synon mandatin e tij te trete, dy kandidate, ose rivalet e tij, kane krijuar nje aleance te perbashket, qe do te thote se do t'i bashkojne votat, ne rast se secili prej tyre nuk do te siguroje numrat e duhur pas raundin e pare. Presidenti i Tiran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.212Z

Mahir Halili largohet nga Partizani

Sulmuesi i njohur Mahir Halili nuk do të jëtë më pjesë e formacionti të kuq, pasi ka preferuar një skuadër tjetër ku kërkon të jetë protagonist. Halili, ish-sulmues i Tiranës dhe Dinamos, luajti për dy sezone me Partizanin.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.939Z

Refik Halili i plotfuqishem te Tirana

Refik Halili eshte zyrtarisht president dhe administrator i Tiranes Me perfundimin e procesit te privatizimit te klubit kryeqytetas Halili ka marre 66 te aksioneve ndersa pjesa tjeter mbetet ne pronesi te Bashkisebr br Ne nje konference per shtyp ne ambientet e stadiumit Selman Stermasi Halili sig

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama