Rezultate te kerkimit per termin: +Halilit

Total: 467
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.433Z

Slishkoviç: Heshtja, urdhër i prerë i Halilit

Trajneri nuk ka pranuar të flasë, madje s'ka lejuar askënd dhe ka pohuar se s'do të flasë njeri deri në fund të vitit Tirana ka zhvilluar dje seancën e parë stërvitore të javës, në kuadër të përgatitjeje për takimin me Apoloninë. Pavarësisht kritikave të ashpra pas ndeshjes me P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.156Z

Perdhunoi te afermin, gjykata burg Halilit

Tirane- Gjykata e Tiranes ka vleresuar dje masen e sigurise "arrest me burg" per 18- vjecarin e akuzuar per abuzime seksuale me te afermin e tij 3 vjec. Perpara gjykatesit te gatshem Arben Micko, i pandehuri Ledion Halili, nuk ka deklaruar asgje. Ai eshte pyetur per gjeneralitetet, si dhe diten e li

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.076Z

Aksidenti tragjik në ish-Bllok, reagimi simbolik i nënës së Kejdi Halilit

Aksidenti tragjik i pak ditëve më parë në ish-Bllok në Tiranë, i mori jetën këngëtarit Ergi Dini dhe shokut të tij Kejdi Halili. Kejdi Halili ishte djali i vetëm i gazetares, poetes dhe pedagoges së Universitetit të Tiranës, Erenestina Halilit. Nëna e tij në një reagim simbol pa fja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.931Z

Gara në FSHF, platforma e Halilit: Futbolli në kushte mjerane

Kandidati per president ne Federaten Shqiptare te Futbollit, Refik Halili ka shpalosur per here te pare platformen e tij me te cilen kërkon te marre drejtimin e qeverise se futbollit ne vend. Duke folur ne studion e “Skaner Kampionat Plus” te gazetarit Gerti çarçani, Halili ka thene s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.163Z

Arrestohet në Kukës i shumëkërkuari Vladimir Gjuta. Dyshohet edhe për presion ndaj mbështetësve të Hasan Halilit

Policia ka arrestuar më në fund të shumëkërkuarin Vladimir Gjuta. Arrestimi ka ndodhur gjatë një aksion të gjerë policor, me bashkëpunimin edhe të forcave RENEA. Ai është arrestuar në tunelin e Kalimashit në Kukës. Gjuta u arrestua bashkë me dy persona të tjerë. Vladimir Gjuta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.964Z

Fotot/ Mesazhi prekës i nënës së Kejdi Halilit: 40 ditë pa ty

Pas Krishtlindjes së parë që Erenestina Halili, kalon pa djalin e saj, Kejdin, i cili humbi jetën në një aksident me motor më 21 nëntor, së bashku me mikun e tij këngëtarin Ergi Dini, gazetarja poston një mesazh special e shumë prekës në ditën e fundit të ndërrimit të viteve. S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.324Z

INTERVISTA/ Flet për gazetën TemA, Besa Halilaj: Gjithçka është hakmarrje e Flamur Nokës ndaj Hasan Halilit. Gjykata komandohet prej tij!

Hasan Halili ka drejtuar Bashkinë e Kukësit nga viti 2007 deri në vitin 2013 si përfaqësues i PD. Në vitin 2013 ai shpalli largimin nga PD dhe ju bashkua LSI-së. Kjo duket se ka zgjuar një valë hakmarrje nga deputeti i Kukësit, Flamur Noka, kundër tij. Gruaja e tij, Besa Halili, thot

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama