Rezultate te kerkimit per termin: +Halloweenit

Total: 11
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.660Z

Dita e Halloweenit në Shtëpinë e Bardhë

Rrjetat e kobshme me merimangat gjigante të zeza stolisën Shtëpinë e Bardhë dje për festën vjetore të Halloweenit. Veshur në portokalli dhe të zeza, Presidenti Barak Obama dhe zonja e parë Michelle Obama kaluan një orë duke shpërndarë karamele për mijëra fëmijë nga familjet ushtar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.288Z

Halloween ne qendrat tregtare

brbrFesta e Halloweenit ka ardhur edhe ne qendrat tregtare ne Tirane Muzika kercimet dhe lojerat argetuese i kane shnderruar ambientet e European Trade Center ne nje destinacion te preferuar vecanerisht per femijet Shume familjare dhe te vegjel kane ndjekur traditen duke u paraqitur te veshur me ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.192Z

Ja si shndërrohet Afërdita për Halloween

Prej kohësh, bukuroshja Afërdita Dreshaj e ka treguar se sa e dashuruar është. Ajo është përfshirë në atmosferën e Halloweenit, ndërsa ka zgjedhur një veshje ku nxjerr në pah linjat trupore. Me maskë të zezë, me paruke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.036Z

Halloween ne Concord Center

brbrFundjavat ne qendren tregtare Concord jane plot argetim dhe oferta Jo vetem bleresit e zakonshme po tashme kjo qender eshte nje mundesi me shume per te argetuar femijetbr Edhe kete fundjave te vegjlit u bene pjese e atmosferes se vecante qe solli festa e Halloweenit Por nuk mungojne ne keto dit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.531Z

Adoleshenti sulmohet me thikë nga klouni për Halloween

Një adoleshent është plagosur me thikë mbrëmjen e Halloweenit në Essen të Gjermanisë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:10 të së hënës pranë një kafeneje në qendër të qytetit. 16-vjeçari është sulmuar nga një person i cili ishte veshur si kloun. I plagosuri është dërguar menj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.874Z

Fëmijët në Shtëpinë e Bardhë për Halloween

Fëmijët e veshur me kostumet e Halloweenit marshuan dje në Shtëpinë e Bardhë megjithë motin e ftohtë për të takuar Presidentin Obama dhe Zonjën e Parë Mishel Obama. Fëmijët kaluan rrjeta merimangash dhe kunguj të gdhendur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.486Z

Dita e ringjalljes së shpirtravefestohet në Tiranë

Sot është data e ndërrimit të viteve sipas kalendarit të keltëve që përkon me festën e Halloween-it. Kudo nëpër botë por edhe në Shqipëri kohët e fundit po festohet data e ringjalljes të të gjithë shpirtrave si

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama