Rezultate te kerkimit per termin: +Hani

Total: 3129
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.420Z

Hani derra, pini derra

Nga Arben Duka   Sdi pse më erdhi në mendje, Hani derra-pini derra! Se tani jini në gjendje, E të tjera e të tjera!   Del prej zemrës sa i shoh, Hani derra – pini derra, Se unë derrat mirë i njoh, E të tjera e të tjera!   I pari e tha Saliu, Hani derra- pini derra, Po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.431Z

HANI DERRA, PINI DERRA

Nga Arben Duka   Sdi pse më erdhi në mendje, Hani derra-pini derra! Se tani jini në gjendje, E të tjera e të tjera!   Del prej zemrës sa i shoh, Hani derra – pini derra, Se unë derrat mirë i njoh, E të tjera e të tjera!   I pari e tha Saliu, Hani derra- pini derra, Po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.470Z

Lirohet aksi Shkoder-Hani Hotit

Pas pese ditesh bllokimi ka filluar sot levizja ne rrugen nacionale Shkoder-Hani Hotit qe u bllokua per shkak te vershimit te perrenjve. Gjate gjithe nates se mbremshme kohe dhe kur ka pushuar vershimi i perrenjve eshte punuar per riparimin e rruges dhe sot paradite eshte bere e mundur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.819Z

Për ti qëndruar korrekt dietës, hani përpara pasqyrës   

Risia – Si mund të konsumoni më pak ushqim jo të shëndetshëm? Mjafton që gjatë vakteve të shiheni në pasqyrë: përballë saj edhe një ëmbëlsirë do të humbte “shijen”. Këtë e sugjeron një studim i kryer mbi 185 të rinj Vëreni një pasqyrë në ambientin tu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:52.325Z

Rruga Shkoder-Hani i Hotit

Rruga Shkodër-Hani i Hotit do të përfundojë brenda muajit nëntor. Kështu ka premtuar ministri i Transportit, Sokol Olldashi, i cili ka inspektuar punimet ne aksin rrugor Shkodër-Hani Hotit si dhe ka zhvilluar një takim pune me të gjithë faktorët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.287Z

Rruga Shkoder-Hani Hotit e bllokuar

Rruga nacionale Shkoder-Hani Hotit vazhdon te jete e bllokuar ne vendin e quajtur Vukpalaj 5 kilometra larg pikes doganore me Malin e Zi. Qindra trajlera kamione dhe automjete te renda kane ngelur ne vend prej mbremjes se te martes kur ujerat e perrenjve u tejfryne duke shkaterruar rrug

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.309Z

Pse duhet te hani dy ore para gjumit

Transmetuar me 23032016 - 2326 Caktojani detyre vetes Nuk eshte e veshtire Bejeni zakon per te mos ngrene pas nje kohe te caktuar ne qofte se ju shkoni ne shtrat ne oren 2200 ushqimin e fundit hajeni ne oren 2000 Nje nga arsyet kryes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama