Rezultate te kerkimit per termin: +Hapi +Presidenti

Total: 3266
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.178Z

Greva e ish të përndjekurve, Hoxha: Rama po ushtron presion, presidenti na hapi derën

TIRANË-Një përfaqësi e ish të përndjekurve politikë të futur në grevë urie kanë takuar ditën e sotme presidentin Bujar Nishani. Pas këtij takimi drejtuesi i grevës Fatmir Hoxha u shpreh se presidenti u hapi derën dhe do shqyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.641Z

Topi Bashke hap pas hapi

TIRANEuml - Presidenti i Republikes Bamir Topi nepermjet nje mesazhi te bere publik uron Presidenten e Kosoves Atifete Jahjaga per diten e Pavaresise se Republikes se Kosoves.Ky eshte nje vit i vecante per te gjithe shqiptaret kudo qe ata jetojne duke na bere te ndihemi shume krenare jo vetem per 1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.717Z

Moratti: Po rikuperohemi hap pas hapi

Presidenti i Interit, Massimo Moratti, ka deklaruar se zikaltërit po rikuperohen nga fillimi zhgënjyes i kampionatit. Skuadra nga Giuseppe Meazza dështoi të gjejë formën më të mirë në muajt e parë të sezonit dhe e pa veten në fundin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.553Z

“Meta jep dorëheqjen, hapi rrugë hetimit!”

14/01/2011  Videoja, lëvizja “Mjaft!” para zyrave të METE dhe LSSI Përkrah mjaftistëve dhe Andrea Stefani, Mero Baze, Mustafa Nano Në kuadër të reagimit qytetar ndaj videopërgjimit të publikuar nga “Fiks Fare”, në të cilën shfaqen ministri aktual i Energjetikës Ilir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.272Z

Presidenti Topi: Njohja e Kosovës është një proces hap pas hapi

Presidenti i Shqipërisë, Bamir Topi, tha në fjalimin e tij në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së, se pavarësia e Kosovës është zhvillimi më i rëndësishëm në Ballkan në fillim të shekullit të 21. Presidenti Topi theksoi se një Kosovë e pavarur, e orjentuar drejt integrimeve euro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.762Z

CNN: Polici afgan hapi zjarr mbi shqiptarët pas një grindje

Share Ky është raportimi që bën rrjeti gjigand CNN për ngjarjen në Afganistan ku mbeti i vdekur një komando shqiptar. Rrjeti thotë se ka pasur një grindje dhe më pas një polic afgan hapi zjarr. CNN thotë se shumë shpesh këto ngjarje nuk kanë lidhje me rebelët,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.531Z

“Tryeza, hapi i parë për të zgjidhur krizën”

 Ambasadori i Spanjës në Tiranë, Manuel Montobio vlerësoi dje tryezën e mbajtur në Presidencë me pjesëmarrjen e kryeministrit Berisha dhe kreut të PS-së, Edi Rama. "Përshëndes tryezën e thirrur nga Presidenti. Bisedimet e sotme ishin hapi i parë për të zgjidhur krizën. Kla

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama