Rezultate te kerkimit per termin: +Hapi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.409Z

Ballkani hap pas hapi në BE

Ministri i Punve t Jashtme t Belgjiks, Steven Vanackere, ka porositur vendet e Ballkanit Perndimor dhe Turqin se prafrimi i Bashkimit Europian do t ec “hap pas hapi”. Pas takimit me zyrtart grek n Athin ka deklaruar se zgjerimi i BE-s mbetet prioritet. 

Prafrimi i vendeve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.884Z

Rama: Arbën Xhaferi hapi rrugë të pashkelura për shqiptarët

Lideri i opozitës, Edi Rama, vlerësoi lart figurën e Arbën Xhaferit, pas lajmit për vdekjen e tij. Në një mesazh të tij, Rama tha se Arbën Xhaferri ishte një shqiptar jotipik që tha të vërteta të mëdha e hapi rrugë të pashkelura me trimëri të jashtëzakonshme intel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.399Z

Ballkani “hap pas hapi” në BE

Athinë, 26 gusht – Ministri i Punëve të Jashtme të Belgjikës, Steven Vanackere, ka porositur vendet e Ballkanit Perëndimor dhe Turqinë se përafrimi Bashkimit Evropian do të ecë “hap pas hapi”. Pas takimit me zyrtarët grekë në Athinë ka deklaruar se zgjerimi i BE-së m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.641Z

Topi Bashke hap pas hapi

TIRANEuml - Presidenti i Republikes Bamir Topi nepermjet nje mesazhi te bere publik uron Presidenten e Kosoves Atifete Jahjaga per diten e Pavaresise se Republikes se Kosoves.Ky eshte nje vit i vecante per te gjithe shqiptaret kudo qe ata jetojne duke na bere te ndihemi shume krenare jo vetem per 1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.671Z

REPLIKAT/ Qeveri teknike? Rama: Secet me parimin Hapi rrugë budallait!

Kryeministri Edi Rama duket më se i vendosur për ti shkuar deri në fund këtij mandati, ku mazhoranca aktuale ka mbi 85 vota në Kuvend. Pavarësisht protestës së opozitës te çadra apo më gjërë nëpër rrjetet sociale, kreu i qeverisë është shprehur se ka marrë një mandat për të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.359Z

Zgjidhja hap pas hapi, jo brenda minutës

David Wilshire Bashkëraporteri për Shqipërinë, deputeti konservator britanik David Wilshire tha në një intervistë për BBC-në se ai ende priste të kishte vështirësi në zgjidhjen e krizës, por se ata ishin të gatshëm të ndihmonin në kapërcimin e problemeve. Zoti Wilshire tha se gar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.222Z

Kuvendi hapi dyert per qytetaret

Në ditën e Verës, sipas një tradite disavjecare, Kuvendi i Shqipërisë hapi dyert për qytetarët e Tiranës, të cilët kishin dalë për të festuar gjatë paradites. Ajo që tërhoqi më shumë vëm

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama