Rezultate te kerkimit per termin: +Hasan +Lika

Total: 901
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.365Z

Partizani, largohet trajneri Hasan Lika

Pas rezultatit dhe lojës zhgënjyese në ndeshjen e djeshme, trajneri i Partizanit, Hasan Lika i ka paraqitur dorëheqjen Presidentit Gazment Demi, i cili e ka pranuar atë.  Trajneri Lika ka sqaruar se ky vendim është i nevojshëm për ti hapur rrugë ideve dhe zgjidhjeve të reja në drejtimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.730Z

Hasan Lika, trajneri i Vllaznisë

Hasan Lika u konfirmua zyrtarisht si trajneri i Vllaznisë, nënkampiones së sezonit 2008-2009. Ish-trajneri i Partizanit pranoi kushtet e vendosura nga presidentit Valter Fushaj për të drejtuar skuadrën shkodrane për sezonin e ri 2009-2010, përfshirë edhe ndeshjet ndërkombëtare të kuqebl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:41.962Z

Hasan Lika, trajneri i Apolonisë

Hasan Lika është trajneri i ri i Apolonisë, duke pasuar në bankinën fierake ish-teknikun boshnjako-serb Esad Karishik, i vetëlarguar pas humbjes 2-3 me Kastriotin në javën e 10-të të Kategorisë Superiore. Hasan Lika e nisi sezonin në krye të Vllaznisë, me të cilën mbijetoi deri në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:34.242Z

Hasan Lika, trajneri i ri i Apolonisë

Hasan Lika është trajneri i ri i Apolonisë. Pas dorëheqjes së boshnjakut Esat Karishik skuadra fierake tashmë do jetë nën drejtimin e trjanerit tiranas. Hasan Lika ka drejtuar skuadra të ndryshme në kampionatin shqiptar si Teuta, Besa, Partizani dhe Vllaznia. Lika e ka nisur këtë sezo si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.016Z

Hasan Lika: Askush nuk dëshiron të humbasë derbin

Hasan Lika, trajner i Partizanit, u shpreh se të premten luhet derbi tradicional i kryeqytetit ndaj Tiranës. Një ndeshje, e cila është tepër e rëndësishme për vetë emocionet që ajo mbart ndër vite, por edhe rivalitetin e madh që ka shoqëruar të dyja ekipet, tha Lika. Sipas tij, ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.572Z

Hasan Lika merr drejtimin e Vllaznisë

Shkodër - Hasan Lika do të jetë trajneri i skuadrës së Vllaznisë për sezonin e ardhshëm futbollistik. Tekniku i njohur shqiptar ka arritur një marrëveshje me presidentin e klubit shkodran Valter Fushaj, duke zëvendësuar kështu malazezin Dervish Haxhiosmanoviç. Hasan Lika në deklar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.798Z

Hasan Lika-Partizani, as “Po” as “Jo”

18/05/2005  Ndërsa trajneri i përfaqësueses “Shpresa”, pranon interesimin e të kuqve, nga ana tjetër Xhani thekson se nuk ka patur asnjë kontakt me Likën Ditë më parë presidenti i Partizanit, kishte bërë të ditur se “revolucioni” në skuadrën e tij do të niste nga st

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama