Rezultate te kerkimit per termin: +Hasani

Total: 4464
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.036Z

Largohet Hasani

Nga Express më 10 prill 2011 në ora 19:35 Avdullah Hasani, themelues i Kuvendit të të Rinjve të Kosovës dhe eurodeputet i të rinjve të Kosovës në Këshillin e Lartë të Rinisë së BE-së, ka dhënë dorëheqje nga funksioni i kryetarit të Kuvendit të të Rinjve të Kosovës. Lajm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.445Z

Shkëlqen Hasani

Norrkoping duket se do të inkuadrohet sërish në elitën e futbollit suedez, nëse vazhdon kështu si në gjashtë xhirot e para të kampionatit, duke fituar në katër ndeshje, derisa e ka pësuar një humbje dhe një herë ka luajtur baras. Dhe çelës i këtij suksesi është pikërisht kosov

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.576Z

Hasani kthehet nga Amerika

Plejmejkeri prishtinas, Muhamed Hasani pritet të largohet nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe të kthehet në Kosovë për arsye personale, kanë bërë të ditur mediet amerikane. Ai në shtator të vitit të kaluar ishte transferuar prej Sigal Prishtinës te Rutgers, për të vazhduar shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.522Z

Hasani në Wolfsburg

Futbollisti shqiptar nga Maqedonia, Ferhan Hasani e ka bërë një hap të madh në karrierë. Nga Shkëndija e Tetovës, ai është transferuar në Bundesligë, ku për tri vitet e ardhshme do t’i mbrojë ngjyrat e skuadrës së Wolfsburgut. Reprezentuesi maqedonas që një kohë të gjatë is

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.140Z

Ertan Hasani zgjedh sërish Prishtinën

Reshat Ibrahimi Shkup (Maqedoni) - Sulmuesi shkupjan i KF Prishtinës, Ertan Hasani nuk do të grumbullohet të enjten me Makedonia Gj.P. Një informacion të tillë e ka pohuar për "Lajm" vetë Hasani, i cili prioritet kësaj radhe i ka dhënë KF Prishtinës. "Nuk do të grumbullohem të enjten

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.055Z

Hasani, padi ndaj Express

Kryetari i Gjykatës Kushtetuese të Kosovës, Enver Hasani, ka paralajmëruar padi civile ndaj portalit, gazeta Express. Hasani do të ngre padi gjatë javës në vijim për kompensim të dëmit jomaterial që i është shkaktuar, me shpifje,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.766Z

Hasani: Kushtetuesja nën presion politik

Enver Hasani e ka quajtur presion politik vlerësimin e Komisionit për ndryshime kushtetuese dhënë të martën, se vendimi i Gjykatës Kushtetuese për mandatin e presidentit ishte joprofesional.Deputetët e këtij komisioni kanë kritikuar një vendim të gjykatës që drejton Hasani, me të cil

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama