Rezultate te kerkimit per termin: +Hashim +Thacin

Total: 413
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.200Z

Edi Rama darke me Hashim Thacin

brbrKryeministri Rama ka zhvilluar nje takim kete mbremje me numrin dy te qeverise se Kosoves Hashim Thacin Lajmi eshte bere i ditur nga vete Rama ne nje postim ne facebook ku thote se ka biseduar me Thacin per raportet dypaleshe dhe viziten e sekretarit amerikan te shtetit John Kerry me 14 shkurt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.220Z

PDK rinominon Hashim Thacin per Kryeminister

Konvente alla amerikane e partise ne pushtet. Kryeministri Do fitojme zgjedhjet Partia Demokratike e Kosoves dje nominoi Hashim Thacin edhe per nje mandat ne postin e Kryeministrit te Kosoves. PDK-ja ka zhvilluar dje nje konvente zgjedhore alla amerikane ku si fillim eshte kenduar himni kombetar sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.186Z

Rama darke vellazerore me Hashim Thacin

Transmetuar me 06022016 - 0825 Kryeministri shqiptar Edi Rama nepermjet llogarise se tij ne Twitter ka treguar se ka darkuar me ministrin e Puneve te Jashtme te Kosoves Hashim Thacinbr br Ai ka thene se eshte nje darke vellazerore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.767Z

Tadic Jam gati te takohem cdo dite me Hashim Thacin

Presidenti serb Cdokush duhet te njohe Kushtetuten e shtetit respektiv Me Hashim Thacin mund te takohem cdo dite pasi kjo gje per mua nuk perben ndonje problem per me teper qe aktualisht kemi edhe verifikimin nderkombetar te dialogut si te domosdoshem ne nivel OKB-je deklaroi midis te tjerave Presi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.170Z

Politika shqiptare uron Presidentin Hashim Thaci

Transmetuar me 26022016 - 2122 Pas zgjedhjes se tij si President i Kosoves Hashim Thaci eshte uruar edhe nga politika shqiptarebr br I pari qe e ka uruar ka qene kryeministri i vendit Edi Ramabr br Ai zgjodhi qe urimin ta bente n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.258Z

DOKUMENTAR/ E vërteta mbi Hashim Thaçin

Një dokumentar mbi jetën politike të Hashim Thaçit që nga fillimet e tij deri më sot. Dokumentari i gazetës Expres përfshin dhe momentet e Thaçit president dhe përpjekjet e tij për të tejkaluar pengesat që mund të kishte nga LDk dhe partnerët e tij të dikurshëm si dhe lista Serbs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.218Z

PDK rinominon Thacin per kryeminister

Partia Demokratike e Kosoves dje nominoi Hashim Thacin edhe per nje mandat ne postin e Kryeministrit te Kosoves. PDK-ja ka zhvilluar dje nje konvente zgjedhore alla amerikane ku si fillim eshte kenduar himni kombetar shqiptar dhe fjalimet kane qene me shume premtime elektorale. Para pjes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama