Rezultate te kerkimit per termin: +Haxhi +Giu

Total: 109
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.272Z

Burg per Prokurorin Haxhi Giu

brbrProkurori i Krujes Haxhi Giu do te qendroje ne masen e sigurise te arrestit me burg deri ne perfundim te hetimeve Gjykata e Krimeve te Renda e ka vleresuar te drejte kerkesen e organit te akuzes dhe provat e paraqitura E njejta mase eshte caktuar edhe per Aleks Shporin i cili tentoi ti jepte pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.075Z

Arrestohet prokurori Haxhi Giu

brbrHaxhi Giu nje nder prokuroret me te njohur per shkak te dosjeve te nxehta qe ka pasur ne duar ka perfunduar kete te merkure ne pranga Ai eshte arrestuar gjate operacionit Premtimi i finalizuar nga policia e Tiranes me mbeshtetjen e njesise Taske Force Giu prokuror i Krujes qe nga vitit 2008 ka q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.060Z

Tiranë, arrestohet për korrupsion prokurori Haxhi Giu (Video)

Gjykata e Krimeve të Rënda Prokuroria për Krime të Rënda ka marrë lejen e gjykatës për të urdhëruar arrestimin e shtetasit Haxhi Giu, me funksion Prokuror pranë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Krujë, i dyshuar për konsumimin e veprës penale Korrupsioni pasiv….i prokurorit̷

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.271Z

Krimet e Rënda, arrest me burg prokurorit Haxhi Giu

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë këtë të shtunë masën e sigurisë arrest me burg për prokurorin Haxhi Giu, i arrestuar pak ditë më parë. Giu, i njohur si ish-anëtar i grupit të prokurorëve të çështjes Hajdari, akuzohet për korrupsion pasiv gjatë ushtrimit të detyrës. Nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.078Z

Profil/ Haxhi Giu, shkëlqimi dhe rënia e prokurorit të dosjes Hajdari

Prokurori Haxhi Giu i arrestuar ditën e djeshme rreth orës 15:20 pranë sheshit "Shqiponja", në Tiranë, nuk është një emër i panjohur në sistemin e drejtësisë shqiptare. Ai ishte "tërhequr" vitet e fundit pas transferimit me detyrë në Krujë, ndonëse më herët kishte qenë një pers

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.583Z

Mori 29 mijë euro ryshfet, 28 muaj burg për prokurorin Haxhi Giu

Apeli i Krimeve të Rënda ka lënë në fuqi vendimin për të dënuar me 2 vjet e 4 muaj burg prokurorin Haxhi Giu. Ai u dënua nga Gjykata e Krimeve të Rënda për marrje ryshfeti. Prokurori i Kavajës mori 29 mijë euro ryshfet. 53-vjeçari Giu mori paratë për të ndryshuar akuzën në nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.270Z

Krimet e Rënda arrest me burg prokurorit Haxhi Giu

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për prokurorin Haxhi Giu. Po kështu, kjo gjykatë ka dhënë masën “arrest me burg” edhe për shtetasin Aleks Shporri, i cili tentoi të korruptonte prokurorin për të lehtësuar pozitat e vëllait të tij. Pro

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama