Rezultate te kerkimit per termin: +Haxhi +Giun

Total: 24
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.083Z

Hetuesit marrin në pyetje Haxhi Giun, por prokurori nuk pranon të flasë

Prokurorët e Krimeve të Rënda kanë tentuar të marrin në pyetje prokurorin Haxhi Giu, në detyrë prej 24 vitesh, i cili do të mbahet në ambjentet e policisë së Tiranës derisa të vlerësohet masa e sigurise. I arrestuar për shkak të masës arrest me burg të dhënë një ditë më par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.375Z

Akuzohet per korrupsion Prokuroria dergon ne gjykate Haxhi Giun

Tirane 29 shkurt 2016 NOAal - Prokuroria e Krimeve te Renda perfundoi hetimet dhe ka derguar ne Gjykate dosjen penale ndaj prokurorit Haxhi Giu Ai u arrestua per korrupsion me marrjen e ryshfetit prej 29 mije eurobr br Giu akuzohet per korrupsion te funksionareve te larte te drejtesise Ai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.190Z

Hetuesit marrin në pyetje Haxhi Giun, prokurori: Refuzoj të flas

Prokurorët e Krimeve të Rënda kanë tentuar të marrin në pyetje prokurorin Haxhi Giu, në detyrë prej 24 vitesh, i cili do të mbahet në ambientet e policisë së Tiranës derisa të vlerësohet masa e sigurise. I arrestuar për shkak të masës arrest me burg të dhënë një ditë më parë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.434Z

Rryshfeti 29 mijë euro, Prokuroria dërgon Haxhi Giun në gjyq

Prokuroria e Krimeve të Rënda përfundoi hetimet dhe ka dërguar në Gjykatë dosjen penale ndaj prokurorit Haxhi Giu. Giu akuzohet për kërkimin dhe marrjen e 29 mijë eurove të sekuestruara si provë materiale në fazën e hetimit. Paratë janë marrë nga vëllai i të arrestuarit me qëll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.322Z

Mori 29 mijë euro, Prokuroria kërkon 4 vjet burg për Haxhi Giun

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar dënimin e Haxhi Giut me katër vjet burg. Në dhënien e pretencës sot është marrë parasysh kërkesa e ish prokurorit i cili kërkoi gjykim të shkurtuar, duke bërë që atij ti ulet 1/3 e dënimit. Në të njëjtën kohë Prokuroria ka kërkua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.074Z

Giun e kisha shok në fakultet, por e kishte mbuluar luksi. Dje e mbuloi edhe turpi

Arrestimi i prokurorit Haxhi Giu ka shkaktuar shumë reagime. Ylli Dylgjeri shkruan se e ka pasur shok në Fakultetin e Drejtësisë atë. Ai thotë se Giun e kishte mbuluar luksi, por nga dje e mbuloi edhe turpi. Dje Prokuroria ndaloi prokurorin në rrugë. Dje Policia e shoqëroi prokurorin Hax

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.452Z

Apeli le ne burg Haxhi Giun

brbrGjykata e Apelit te Krimeve te Renda la ne fuqi masen e sigurise arrest me burg per prokurorin Haxhi Giu i arrestuar per korrupsion ne ushtrimin e detyres Seanca erdhi pas apelimit te mases se sigurise te bere nga prokurori i Krujes Sipas prokurorise Haxhi Giu ne kembim te nje shume parash ka t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama