Rezultate te kerkimit per termin: +Hazizi

Total: 313
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.805Z

Gent Hazizi vjen me stand up komedi

brbrAi do te ngjitet i vetem ne skene per me shume se nje ore Disa do ta quajne guxim te madh nje shfaqje teatrale si stand up komedia qe Gent Hazizi do te sjelle kete jave ne kryeqytet Edhe pse ne nje zhaner te palevruar shume ne skenat shqiptare aktori rrefen se kjo eshte alternativa artistike pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.286Z

Hazizi: Humori si një mesazh, se gjithnjë mund tia dalësh

Plako t’majt e jotja/ Gent Hazizi në një “stand up komedi”, duke ironizuar nëpërmjet humorit problemet e së përditshmes, si një ftesë për reflektim… Çdo të martë, për më shumë se një orë, ai do të interpretojë në skenën e Teatrit Kombëtar, e në fundjav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.584Z

Shqiptari Arben Hazizi: Nga pjatalarës në kuzhinierin më të mirë

Shqiptari Arben Hazizi është shpallur si kuzhinieri më i mirë i vitit në zonën e Vupertalit në Gjermani. Hazizi, të cilin e gjithë bota e njeh si Beni, ofron meny përrallore, shkruan redaksia e "So schmeckt Wuppertal". Shqiptari ka hapur në vitin 1997 restorantin "Mediterran", së bashku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.831Z

Klodian Hazizi akuzohet se trafikoi ne Kosove 23 vjecaren

Fier- Shfrytezimi i nje vajze 23 vjecare nga Berati pas mashtrimit, per martese dhe jete me te mire, i ka kushtuar prangat nje te riu nga qyteti i Fierit. Klodian Hazizi, 23 vjec, banues ne fshatin Luar te Kurjanit, i cili eshte arrestuar diten e djeshme pasi rezultonte person i kerkuar qe prej viti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.048Z

FOTOT/ Ditë e shënuar, Altin Hazizi shpall Grida Dumë si Femra e vitit

Grida Duma ka marrë sot çmimin që iu akordua pak kohë më parë, si Gruaja e vitit për 2015-n. Çmimi Gridës i është dhënë nga a koalicioni për gratë dhe të rinjtë në politikë, në bashkëpunim me shtëpinë e të drejtave të njeriut. Ndërsa Eni Çobani mori çmim si Gruaja e vi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.521Z

Hazizi Kuvendi largonSpahiun si anetar KLD

Te tjera rreth shkrimit Si u emerua Spahiu ne KLD TIRANE-Ish-zv.ministri i Drejtesise ne kohen e qeverisjes socialiste njeheresh dhe ish-nenkryetari i komisionit Parlamentar te Ligjeve Sokol Hazizi per gazeten Shqiptarja.com eshte shprehur se Kuvendi nuk ka te drejte te shkarkoje nenkr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.910Z

Gent Hazizi i Portokallisë bëhet baba, vjen Tania FOTO

Transmetuar më 04.06.2015 - 19:09 Aktori i njohur i Portokallisë, Gentian Hazizi është zgjuar sot me një status të ri, ai është bërë baba. Lajmin e ka përcjellë aktori nëpërmjet rrjetit social, teksa ka qenë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama