Rezultate te kerkimit per termin: +Hedhja

Total: 2792
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.224Z

Hedhja e mbeturinave

Hedhja e mbeturinave përgjatë përrenjve e lumenjve, nëpër qytete e fshatra, ka krijuar një situatë katastrofike mjedisore. Luginat e lumenjve i ngjajnë sot vendgrumbullimit të mbeturinave, duke krijuar jo vetëm ndotjen e madhe të ujrave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.586Z

Hedhja e mjeteve piroteknike po irriton qytetarët (Video)

Tashmë kur jemi në prag të festave të fundvitit, hedhja dhe ndezja e mjeteve piroteknike është bërë zakon - si gjatë ditës po ashtu edhe në orët e vona të natës. E, kjo gjë po i pengon qytetarët pasi, siç thonë ata, jo vetëm që po ndotet ajri nga tymi që po shkaktojnë por, edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.875Z

Tirana e mbushur me mbeturina, vijon hedhja e papërgjegjshme (FOTO)

Tiranë- Vijojnë të vijnë në adresën e Gazetës sonë IDEA, [email protected], fotografi që tregojnë ndotjen pa kriter të rrugëve të kryeqytetit ditën edhe natën. Sot një qytetare na ka sjellë disa foto që janë marrë në rrugën Mahmut Fortuzi dhe përballë universitetit Albania&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.923Z

Vijon hedhja e papërgjegjshme e mbeturinave në rrugë e trotuare (FOTO)

Tiranë- Në fokus të denoncimit të ndotjes përmes fotografisë sjellim sot situatën në disa rrugë të kryeqytetit. Siç duket edhe nga pamjet e marra ditën në Rrugën e Elbasanit mbeturinat nuk kanë vend në kazanë e koshë, por kudo përtokë. Sakaq tek Rruga e Barrikadave e tek shkolla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.225Z

Hedhja e mbeturinave neper lumenj

Hedhja e mbeturinave përgjatë përrenjve e lumenjve, nëpër qytete e fshatra, ka krijuar një situatë katastrofike mjedisore. Luginat e lumenjve i ngjajnë sot vendgrumbullimit të mbeturinave, duke krijuar jo vetëm ndotjen e madhe të ujrave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.790Z

Tirana fle dhe zgjohet e mbytur në mbeturina, vijon hedhja rrugëve (FOTO)

Tiranë- Gazeta IDEA nuk do të rreshtë së denoncuari ndotjen në çdo cep të kryeqytetit, por jo vetëm. Në fokus të denoncimit të ditës së sotme, në adresën tonë të e mail-it kanë ardhur disa fotografi që tregojnë hedhjen e mbeturinave rrugëve të kryqytetitk, ditën edhe natën. K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.869Z

Realizohet hedhja e parë me dron

Është realizuar hedhja e parë me dron nga një skuadër lituaneze. Droni,  i prodhuar nga Aerones, është i pajisur me 28 helika dhe është në gjendje të mbajë 200 kg peshë. Në një video të publikuar, guximtari lituanez Ingus Augstkalns është hedhur nga një kullë transmetimi në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama