Rezultate te kerkimit per termin: +Henri

Total: 2552
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.697Z

Henri: Asnjë shqetësim

31/01/2005   Sulmuesi i Arsenalit; Tieri Henri, ka bërë të ditur se nuk do të ketë aspak telashe në takimin, që do të zhvillohet kundër Mançester Junajtid në “Hajbëri Park”. Sipas francezit të tilla polemika nuk kanë vend kurrë në skuadrën e Arsenalit, sepse ato ndodhi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.690Z

Henri kundër racizmit

29/01/2005   Sulmuesi i Arsenalit, Tieri Henri, prej kohësh ka marrë përsipër organizimin e një fushate ndërgjegjësimi kundër fenomenit të racizmit në fushat e futbollit. Ai e ka pagëzuar këtë lëvizje anti-raciste me emrin “Ngrihuni dhe Flisni”, e cila mbi të gjitha syno

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.488Z

I mistershmi Henri Tomei

Kush është tregtari zviceran i armëve, i lakuar për afera të dyshimta në raporte ndërkombëtare dhe në parlamentin e vendit të tij Quhet Henri Tomei (Heinrich Thomet) dhe nëse në Shqipëri flitet vetëm prej pak ditësh për të, qëkur artikulohen akuza e dyshime për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.444Z

Henri në Gërdec, para shpërthimit

 Armand BajramiDritan Minxolli, ish-drejtori i fabrikës së “Gërdecit” tha dje se Patrik Henri, administratori amerikan i “SAC-Albademil” kishte nënshkruar një kontratë për vijimin e punimeve në Gërdec, vetëm një ditë para shpërthimit të 15 marsit 2008. Dekl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.041Z

Henri: Ndihem mirë në Londër

23/03/2005  Tieri Henri iu ka dhënë një dorë të fortë spekullimeve, lidhur me mungesën e dëshirës për të qëndruar me Arsenalin. Kështu, sulmuesi francez ka deklaruar se asgjë nuk do ta bënte të largohej nga “Hajbëri Park”, përveç preferencës së vetë klubit. Për m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.714Z

"Gerdeci", Henri vjen per te deshmuar

Tirane-Mberrin ne Tirane leter porosia per marrjen si deshmitar ne ceshtjen "Gerdeci", te Patrik Henrit, administratori i firmes amerikane SAC. Avokate te kesaj ceshtje gjyqesore, kane konfirmuar se me 22 maj, pritet te mberrije ne Shqiperi per te deshmuar per kete proces, vete Patrik Henri. Kjo esh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.395Z

Henri, goleadori pa lavdi

24/12/2004   Golat e sulmuesit francez, Tierri Henri, janë përgjithësisht spektakolarë, por ato nuk po e shtyjnë atë drejt lavdisë. Golat vijnë me goditje me këmbën e djathtë, të majtë dhe ka raste dhe me kokë dhe megjithëse ato shpesh i sjellin fitoren Arsenalit, ato janë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama