Rezultate te kerkimit per termin: +Hetimin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.475Z

FBI rihap hetimin per Clinton

var fbShare url httpvizionplusalfbi-rihap-hetimin-per-clintonsize smallbrbrNdersa dita e zgjedhjeve presidenciale ne SHBA po afrohet FBI vendos te rihape hetimin per perdorimin e serverit privat te e-mail-eve nga kandidatja demokrate Hillary Clinton Drejtori i FBI Xhejms Komi permes nje letre drej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.614Z

PD Alibeaj Rama nuk deshiron hetimin

Edi Rama nuk është i interesuar për hetimin e zgjedhjeve. Këtë e deklaroi Partia Demokratike nëpërmjet deputetit Enkelejd Alibeaj i cili e ka krahasuar sjelljen e  kreut të opozitës me atë të komisionerit Dik Marti.   "Ky z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.467Z

Dade:Ndërkombëtarët kërkuan hetimin

Pas mëse dy javësh bojkoti ndaj Parlamentit, grupi kuvendor i Partisë Socialiste po merr pjesë sot në seancën plenare në Kuvendin e Shqipërisë. Gjatë fjalës së saj, Arta Dade ka vënë në dukje të gjitha deklaratat e faktorëve ndërkombëtare të cilët kanë mbështetur sipas saj k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.457Z

CEZ opozita kembengul per hetimin

brbrOpozita i eshte drejtuar me nje kerkese Kryetarit te Kuvendit Ilir Meta per te futur ne kalendarin 3 javor te punimeve projektligjin per hetimin nderkombetar te ceshtjes se CEZ Maxhoranca nuk e ka perfshire ne draft-kalendarin qe pritet te miratohet te enjten ceshtjen e CEZ e per kete arsye kre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.436Z

Berisha Prokuroria po dekonspiron hetimin

Berisha Te gjendet dora vrasese. Dora e zeze vrau 4 qytetare garda nuk i ka fshehur prova prokurorise Kryeministri Sali Berisha premtoi dje zbardhjen e plote te vrasjes se 4 qytetareve ne demonstraten e 21 janarit para selise se Kryeministrise duke mos ngurruar te shprehet se do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.136Z

Prokuroria pushon hetimin ndaj Spahiut

Padia e Cefës Prokuroria e Tiranës ka pushuar dje hetimet ndaj kreut të Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu. Hetimet ndaj Spahiut nisën në lidhje me punësimin e një personi në Këshillin e Lartë të Drejtësisë, në kohën kur Spahiu ishte nënkryetar i KLD. Mësohet se ky i fundit kishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.580Z

PS bojkoton hetimin e zgjedhjeve

Socialistet refuzojne komisionin hetimor e ngritur te premten ne kuvend dhe jane te bindur se me protesta do te arrijne hetimin e plote te zgjedhjeve. Sekretarja per marredheniet me jashte Arta Dade tha se manifestimet dhe protestat do te jene masive dhe do te shtrihen ne te gjithe vendin. &q

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama