Rezultate te kerkimit per termin: +Himar

Total: 1031
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.831Z

Saranda pret Himarën me flamurin shqiptar

TIRANE-Ndeshja e djeshme e kategorisë së dytë mes Butrintit dhe Himarës ka shërbyer edhe njëherë për shpalosjen e thirrjeve nacionaliste, duke parë edhe historinë e këtyre dy klubeve. Në derbin e jugut, tifozët e Sarandës e kan&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.648Z

Himarë, policia ndalon 20 klandestinë pakistanezë

HIMARË- Policia e Himarës ka ndaluar sot në mbrëmje 20 persona me origjinë pakistaneze që kishin hyrë ilegalisht në vendin tonë. Sipas policisë së Himarës, bëhet me dije se mes klandestinëve ka gra dhe fëmijë. Mësoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.995Z

Himarë, rruga e shëtitores, hiqenmakinat, vendosen bizneset

HIMARË- Rruga e shëtitores afër detit në Himarë është ‘pastruar’ nga makinat ndërkohë është zëvendësuar nga bizneset të ndryshme. Ashtu sikurse vërehet qartë nga kjo foto tashmë rruga për makin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.255Z

Flamujt grekë në stadium, FSHF gjobit Himarën

TIRANE- Komisioni i Disiplinës në Federatën Shqiptare të Futbollit ka gjobitur me 150 mijë lekë klubin e Himarës, për sjelljen e tifozëve në ndeshjen me Butrintin (2-0) ditën e shtunë. Shkaku kryesor për këtë gjobë, p&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.685Z

Himarë, "26 shekuj histori e trashëgimi”

HIMARE-Komiteti himariot dhe bashkia e Himarës, organizuan gjatë dy ditëve te fundit Konferencën Ndërkombëtare"26 shekuj histori, trashëgimi, për të ardhmen e Himarës", me mbështetjen e Komisionit për Demokraci pranë Ambasadës s&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.988Z

Zgjedhjet, 22 autobusë nga Greqia hyjnë në Himarë

HIMARE- Në Himarë procesi i votimit ka nisur normalisht dhe i qetë dhe pa shënuar incidente. Me përjashtim të një problemi të vogël në një qendër votimi brenda në Himarë dhe Dhërmi, ku procesi i votimit ka nisur me 40- 45 mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.620Z

Greqi, zv.ministriDolis: Do mbikqyrimvotimet në Himarë

ATHINE- “Shteti grek me organet përkatëse do të mbikqyrë nga afër procesin zgjedhor në 8 Maj në Himarë”. Kjo është deklarata e zëvendësministrit të Jashtëm grek Dimitrios Dolis, në takimin e fundit zgjedhor që

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama