Rezultate te kerkimit per termin: +Holanden

Total: 168
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.957Z

Brazili shmang Holanden Meksika eliminon Kroacine

brbrBrazil-Kili dhe Holande-Meksike jane ciftet e para te fazes se 18 te kupes se botes Brazilianet u renditen te paret ne Grupin A pas fitores 4-1 te arritur ndaj afrikaneve te Kamerunit ndersa Meksika u rendite e dyta pas nje suksesi mese te merituar ndaj kroateve me rezultatin 3-1 Dy ekipet e par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.042Z

Van Persie, mundesi rikthimi me Holanden

Sulmuesi i Holandes, Robin van Persi i eshte bashkuar kombetares se Holandes, per te qene gati kete te merkure, ne ndeshjen e veshtire te portokallinjve ne Oslo, perballe Norvegjise. Van Persi qendroi nje jave jashte fushes, per disa probleme te lehta demtimi. Ai nuk ishte me ekipin, ne fitoren e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.835Z

Spanja Del Bosque Respekt per Holanden

Kur mbeten edhe pak jave nga starti i Boterorit trajneri i kombetares spanjolle i dergon nje mesazh paralajmerues djemve te tij se nuk duhet nenvleresuar rreziku qe i kanoset skuadres nga Holanda citon Supersportbr br Kampionet ne fuqi te Europes dhe te Botes ndodhen ne grup me Tulipanet te cilet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.710Z

Kastrati: Stadiumi te jete plot e te befasojme Holanden

- Bekim, nga ana e Albania-sport gezohemi qe na u dha mundesia te bejme kete interviste dhe te informojme gjithe tifozat kuqezi per te ardhmen tuaj. Ju falemnderit shume per interesimin tuaj. Ju pergezoj edhe per faqen e juaj shume serioze te albania-sport.com Si ndjeheni pas kalimit te demtimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.237Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.274Z

Naccedilo viziton Holanden

Ministri i Drejtësisë, Nasip Naço ndodhet në Holandë për një vizitë zyrtare, ku u takua me homologun e tij holandez, Ivo Opselten. Në deklaratën e përbashkët për mediat, dy ministrat vlerësuan reformat e nisura nga qeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.678Z

Basha, pasi e akuzoi për cënim sovraniteti: Faleminderit Amerikë, atdheu i dytë i qindra mijëra shqiptarëve(Vetë atdhe të dytë ka Holandën)

Kreu i PD-së i kushtoi një urim special Shteteve të Bashkuara të Amerikës në ditën e falënderimeve. Basha shprehet mirënjohës ndaj SHBA-ve për gjithçka kanë bërë për Shqipërinë dhe shqiptarët, duke e cilësuar vendin e demokracisë në botë si atdheun e dytë të shqiptarëve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama