Rezultate te kerkimit per termin: +Hollanda

Total: 1021
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.828Z

Miqësorja, Hollanda "shkatërron" Ganën

Hollanda provon forcën kundër Ganës, në testin sigurisht të vlefshëm për skuadrën e teknikut Bert van Marvijk, kur kundërshtar në grupin E për Kupën e Botës do të ketë skuadrën afrikane të Kamerunit. Tulipanët janë imponuar 4-1 dhe është Dirk Kuyt që hap serinë e golave, pas 3

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.929Z

Kupa e Botes Hollanda kualifikohet ne cerekfinale

0 brbr brbrDita e dyte e boterorit ne fazen me eleminim te 18-ave ka nisur sot me takimin e ores 1800 mes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.424Z

Hollanda në zi për viktimat e aksidentit

Hollanda mban sot zi pr vdekjen e 61 shtetasve t saj nga rrzimi i avionit nj dit m par n Tripoli t Libis. 103 persona humbn jetn nga ky aksident tragjik, dhe vetm nj fmij nga Hollanda arriti t mbijetonte. Djali tet-vjear Ruben, sht jasht rrezikut pr jetn.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.761Z

Hollanda favorite, Sllovakia për surprizën

Skuadra e Hamshikut do të kërkojë të mos zgjohet nga ëndrra e bukur, pasi eliminoi Italinë në fazën e grupeve. Kjo është e para herë që Sllovakia merr pjesë në një Kupë Bote dhe përballë hollandezëve do të synojë të tregojë që kualifikimi nuk ishte as rastësi, as fat.Holland

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.587Z

Hollanda: Gjithsesi duam të fitojmë

Hollanda ka siguruar kualifikimin dhe kundër Kamerunit në Green Point, tekniku Brt Van Marvijk mund ti lejojë pushim lojtarëve kryesor. Gjithsesi lajmi më i rëndësishëm në kampin portokalli është gatishmëria e Arjen Robben, për të luajtur, ndoshta jo 90 minuta, por një fraksion loje k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.806Z

Nuk është vetëm Hollanda kundër*

Audrey Graa Noogst -Ministri i Jashtëm, Frans Timmermans nuk ka dëshirë që të bëjë “punën e pistë” për llogari të vendeve të tjera europiane, duke iu kundërvënë në mënyrë të parakohshme anëtarësimit të Shqipërisë. Ai do të kërkojë aleatë brenda BE-së në mbështet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.551Z

Hollanda pret bileten per ne Boteror

Hollanda eshte ekipi i pare qe pret bileten per ne boterorin qe do zhvillohet ne Afrike. Prane kuafikimit eshte edhe Anglia qe ka fituar 4-0 ndaj Kazakistanit. Suedia zhgenjen e cila mundet ne fushen e saj me rezultatin 1-0 nga Danimarka.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama