Rezultate te kerkimit per termin: +Hollandezt

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.588Z

Ndërrimi i viteve, vendet e pasura shtojnë masat e sigurisë

Vendet m t industrializuara presin ndrrimin e viteve m masa t shtuara sigurie. N Shtetet e Bashkuara t gjith pasagjert do ti nnshtrohen skanerit por trupin pas sulmit t dshtuar m 25 dhjetor e masat e siguris jan rritur gjithashtu n metro e sheshet kryesore t Nju Jorkut, Uashingtonit e m gjer. Edhe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.328Z

Angela Merkel - shpresa e Evrops

Gjermania sht q prej 1 janarit 2007 presidente e radhs e BE-s. Synimi kryesor i presidencs gjermane sht vnia n rrug e nj kushtetute t re evropiane. Ndoshta ka t bj me faktin se ajo sht grua, Angela Merkel sht si t thuash nj rreze drite midis kryetarve t shtetit dhe t qeveris s Evrops. Si grua n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama